Club Wembley’in özel görüntülerini ortaya çıkarır Wembley, önümüzdeki sezonun açılışından önce Wembley Stadyumu’nda yepyeni One Twenty Club’ın daha önce hiç görülmemiş görüntülerini yayınladı.

Sadece 120 seçkin üye ve misafirleri için misafirperverlik sağlayan yirmi, Wembley’nin tarihinin en prestijli kulübü olacak ve EE tarafından bağlantılı İngiltere’nin ulusal stadyumunda eşsiz hizmet, koltuk ve deneyim ile yeni bir geleneksel hizmet, koltuklar ve deneyim.

Bu yılın başlarında piyasaya sürülen ultra özel yeni kulüp, Wembley’de misafirperverlik için yeni bir çağın parçası olmak için bir fırsat isteyen futbol taraftarları için sadece bilet olduğunu kanıtlıyor. Gelecek ay tamamen satması beklenen hala bir avuç yirmi üyelik var.

Göz alıcı özel üyenin kulübü aslında ‘İngilizce’ ve benzersiz bir ‘Wembley’. İngiliz gurur ve mizah duygusundan yararlanan bir yirmi kişinin özel salonu, bar ve yemek alanı, görkemli bir ortamda ev konforu ve spor tarihi duygusu sunmak için geliştirilmiştir.

Üyeler, sahaya bakan özel restoranda görev yapan önde gelen şef Mark Reynolds’un muhteşem dört çeşit yemekten memnun olabilirken, şampanya evi Laurent-Perrier barda tüm şampanya yelpazesine hizmet verecek. Tasarımcı detayları ve modaya uygun dokunuşlar, Londra’daki en iyi üyeler kulüpleriyle karşılaştırılabilir ayırt edici bir mekan yarattı.

Club Wembley Başkanı, Nick Read, şunları söyledi:

Yirmi Wembley için harika bir yeni konsept. Matchday deneyimini yeniden tanımlamak ve Londra’nın önde gelen misafirperverlik alanlarından birini yaratmak istedik. Bir yirmi önemli satış, bu birçok özel üye kulübünün cazibesini göstermektedir.

Emirates FA Kupası Yarı Finalleri ve Finalleri ve tüm İngiltere Senior Men’s Home Internationals da dahil olmak üzere spor takvimindeki en iyi fikstürlerde birinci sınıf koltuklar garanti edilmektedir. Artık kamu satışındaki bazı etkinlikler de dahil olmak üzere spor, müzik ve eğlencede en önemli isimleri görmek için ekstra Wembley etkinliklerine de mevcuttur.

Club Wembley’in bağlantı programının bir parçası olarak, bir yirmi üye, FA Cup efsaneleri ile unutulmaz akşam yemekleri ve Wembley’nin kutsal çiminde futbol oynamak için inanılmaz fırsatı gibi 90 dakika ötesinde para kazanma deneyimlerinden memnun olabilir. Ağ oluşturma fırsatları, Marylebone’daki özel ev evi olan Club Wembley’in Ortak Özel Üyeler Kulübü’ne üyelikle futbol dışında devam ediyor.

Yukarıda: Bir Yirmi Kulübün İmza Çubuğu ve Ana Görüntü, Üst: Bir Twenty’nin İmza Salonu

Bir yirmi
Özel Özel Üye Kulübü KSS Design Group tarafından geliştirildi ve 2017/18 sezonunda açılması bekleniyor.

Üyelik şunları içerir:

Tüm İngiltere Erkekler Kıdemli Ev Oyunları, EFL Kupası Finali, FA Topluluk Kalkanı ve Emirates FA Kupası yarı finalleri ve final için garantili koltuk

Yemek ve ücretsiz içecekler dahildir

Sezon başına üç bağlantı etkinliğine davetiyeler

Ücretsiz Maç Günü Programı

Londra ve Birmingham’dan ücretsiz tren seyahati

Vale park

Biletlerinizi satın alma ve satma seçeneği

Diğerlerine bilet satın almak için erişim Sporting etkinlikleri ve müzik konserlerini görmeli

Club Wembley Hakkında

Yeni Wembley Stadyumu, 2007 yılında kapılarını, çok çeşitli misafirperverlik deneyimi ve takvimdeki en iyi spor ve ev eğlence etkinliklerine öncelikli erişim sağlayan Club Wembley ile yeniden açtı.

Club Wembley hakkında daha fazla bilgi için şu adrese gidin: www.clubwembley.com

Yirmi birine ek olarak, Club Wembley üyelik paketleri şunları içerir:

Özel Kutu: Nefesinizi alacak manzaralı ve hizmete sahip kendi özel cennetiniz.

Bobby Moore: Yarım çizgideki koltuğunuz ve canlı eğlenceye sahip güzel bir yemek restoranına özel erişim.

İç Çember: Rakipsiz manzaralar ve sadece üyelere yönelik çeşitli barlara ve restoranlara erişim ile Club Wembley’nin ruhu.

Southview Sezonu: Sporting takvimindeki en muhteşem futbol fikstürlerinden bazıları için garantili bir koltukla İngiltere’nin Ulusal Stadyumu’na yıllık sezonluk bir bilet.

Futbol Derneği (FA) hakkında daha fazla bilgi için şu adrese gidin:

FA, Wembley Stadyumu, Club Wembley ve KSS Tasarım Grubu sayesinde.

#Sportsvenuebusiness – sizi bilerek!

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.