Sit & Warm, ustaca bir fişin yanı sıra mevcut koltuklara gerilebilen veya yeni koltuklara dahil edilebilen koltuk ısıtma sistemidir. Bu ay, İngiltere pazarına hizmet etmek için Sit & Warm UK’nin tanıtımını görüyor.

Bu ay İngiltere’de tanıtılan VIP sistemi, hem sırtlık hem de koltuk tavasında ısıtma yönlerine sahiptir ve sadece sırtlıkta bir ısıtma yönü sunan misafirperverlik sistemi ile koltuk tavasına sahiptir.

Tüm Sit & Warm UK ısıtma ürünleri, şirketin sıcak ve en etkili enerji teknolojilerini kullanan güç uzmanları tarafından tasarlanmıştır.

Yeni koltuklar: İşletme, yeni koltuk üretimi sırasında ısıtma sistemlerini sorunsuz bir şekilde entegre etmek için müşterileri seçilen yeni koltuk tedarikçisi ile çalışacak veya daha önce SIT & Warm System ile birlikte sağlanan koltuklar sunabilecek ortak koltuk işlerinden birini önerebilirler.

RETRO FIT: Sit & Warm, sistemlerinin güçlendirilip yenilmeyeceğini belirlemek için mevcut koltukları incelemek için siteye gidecek. Mümkünse, seçilen oturma/döşeme işi ile çalışacaklar veya döşeme ekibini kullanarak bir dönüş anahtarı çözümü sunacaklar.

Gevşek kapaklar: SIT & Heat’in pil sistemi ile, stadyum altyapısında gerekli herhangi bir elektrik entegrasyonu olmadan çoğu koltuk tasarımı için ısmarlama kapaklar oluşturabilirler.

Stadyum/Mekan Elektrik İşleri: Her koltuk kendi 240V ila 12V transformatörü olduğundan, konumdan ihtiyaç duyulan her şey ısıtmalı koltuk için 240V sokettir.

İngiltere merkezli kulüpler ve mekanlar, Steve Dean ile e-posta yoluyla iletişime geçebilir: Steve@sitandheat.com

Otur ve Isı
Sit & Warm, büyük bir enerji ve parayı harcayan mevcut veranda ısıtıcılarının bir sonucudur. Yaratıcı Jorg Rijkschroeff bu konuyu büyük bir düşünce sağladı. Bir terasın bireylerini çok fazla ısı kaybetmeden tam olarak nasıl ısıtabilirsiniz? Son olarak, Jorg basit bir çözümün en iyisi olacağını buldu: ısıtmalı minderler.

Nasıl çalışır

Sit & Warm ile ilgili eşsiz şey, enerji tasarrufu ve daha fazla konfor kombinasyonudur. Bireyler yastıkta oturur oturmaz sıcak izole ettikçe enerji artık kaybolmaz. Bu, sadece enerji tasarrufu sağlamaz, ancak aynı anda rahatlık üretirsiniz. Sonuçta, oturup sıcak yastıklar kullanıcının gövdesini ısıtır. Organlar vücudun bu bölümünde bulunduğundan, bireyler genel sıcaklık yaşarlar. Her birey, koltuğunun asla sıcak veya soğuk olmamasını sağlayarak ayrı ayrı sıcak değişebilir.

Görüntüler, nezaket:

#Sportsvenuebusiness – Sektör Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler için Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.