Everton genel müdürü Profesör Denise Barrett-Baxendale, Everton, Bramley-Moore Dock’ta yeni bir stadyum planlarıyla “önemli ilerleme” yaptı. Kulüp, “yerli ve Avrupa yarışmalarının son derece zirvesinde meydan okuma” arzusuna adanmış kalıyor.

Everton’un genel tatmin edici olan hissedarlara hitap eden Profesör Barrett-Baxendale, eğitim alan sponsoru USM, kulübün yeni stadyumu için adlandırma hakları için bir seçim yaptı-Everton’a 30 milyon sterlin değerinde. Aynı şekilde Carlo Ancelotti’nin yönetim kurulunun yönetici olarak “oybirliğiyle” seçeneği olduğunu ve süslenmiş İtalyanca Everton’un “en iyi değil” ahlakını somutlaştırdığını açıkladı.

Geçen ay Everton, yeni BMD House için bir planlama başvurusu sunmanın yanı sıra Goodison Park’ın ve çevre alanların yeniden geliştirilmesine eşlik etti.

Evertonyalılara tutarlı ve ateşli “destek ve özveri” için teşekkür eden Profesör Barrett-Baxendale, kulübün bu yıl BMD’de çalışmaya başlama konusunda “ihtiyatlı iyimser” olduğunu açıkladı. yanı sıra Everton, planlama başvurusunun onaylanması kabul edilirse üç yıllık bir gelişmede “hızlı bir şekilde yer değiştirmeye hazır olacak”.

Profesör Barrett-Baxendale şunları söyledi:

Araştırmalar, stadyumun ekonomimize 1 milyar sterlinlik büyük bir artış sunacağını gösterdi… 15.000 yeni görev ve şehre fazladan 1,4 milyon yeni ziyaretçi üretti. Buna ek olarak, Liverpool’un Boston, Toronto ve Barselona ile birlikte, sahil ve ilişkili ekonominin çeşitliliği açısından Boston, Toronto ve Barselona ile mücadele eden 5 milyar sterlin Liverpool Waters gelişimi için kuzey katalizörü görevi görecek. Gelecek yıl… zor çalışma devam ediyor.

Büyük bir gelişme yapmamıza rağmen, üstesinden gelmek için hala bir dizi engel olduğunu yeniden vurgulamak istiyorum. yanı sıra, bu ölçekte bir finansman işi kurarken hiçbir sağlama yoktur. Ancak, yönetim kurulu ihtiyatlı bir şekilde iyimser. Sağlam bir planımız var, yerdeki en iyi ekibe sahibiz ve olası tüm riskleri azaltmak için kapsamlı bir şekilde hazırladık ve bize başarılı olmak için mümkün olan en iyi platformu sağlıyor.

Everton CEO’su, Profesör Denise Barrett-Baxendale

Aynı şekilde Everton’un stadyum planlarının “temel taktik hedef… endüstriyel büyüme sağlamak için çeşitli şanslar getirecek” konumlandırılmasının altını çizdi. “En önemli tek fırsat”, “yeni tesis için adlandırma haklarının para kazanması olacak” diye vurguladı.

Profesör Barrett-Baxendale şunları söyledi:

Bu akşam size geçen hafta içinde USM’nin yeni stadyumumuzun adlandırma hakları konusunda bir seçim yaptığını açıklamaktan memnuniyet duyuyorum. Bu, yeni stadyumun sağlayacağı endüstriyel etkiyi göstermenin yanı sıra önemli bir faiz oranı taahhüdüdür.

Baş finans ve sanayi memuru Sasha Ryazantsev, daha sonra Everton’un yenilenen USM anlaşmasıyla ilgili ayrıntıları ekledi. Hemen sahnede konuşurken Profesör Barrett-Baxendale, dedi:

Bugün, kulübün mevcut ilişkimize ek olarak USM ile 30 milyon sterlinlik yeni bir plana girdiğini açıklamaktan mutluluk duyuyoruz. USM, Bramley-Moore Dock’taki yeni stadyumumuz için önceden çağrılmış yıllık bir değer ve dönemde bir adlandırma hakları sözleşmesine girmelerini sağlayan bir seçim satın aldı.

Bu ustaca teklif, kulüp için ekstra endüstriyel gelir sağlıyor ve GET’ten dolayı olduğumuz seçim primi, sadece kulübün projenin özkaynağına daha fazla katkısı olarak kullanılacak.

Everton’un Goodison Park Legacy’de Profesör Barrett-Baxendale, kulübün “zorlayıcı bir vizyonu” olduğu konusunda ısrar etti.

Bramley-Moore Dock Stadyumu Projesi
Kulübün Bramley-Moore Dock’taki yeni stadyumu için kapsamlı planlama başvurusu-Peel L & P’nin Liverpool Waters sitesi içinde-23 Aralık Pazartesi günü Liverpool Belediye Meclisi’ne gönderildi ve topluluk liderliğindeki bir gelenek için ayrı bir anahat başvurusu tarafından uygulanacak. Goodison Park’ta iş.

Planlama sunumu, stadyum tarzı için yüzde 98 desteği ve projenin devamı için yüzde 96 desteğini ortaya çıkaran kapsamlı bir kamuoyu konsültasyonu ile uyumludur.

Everton’un stadyum ilerleme direktörü Colin Chong ve ekibi proje için sonraki adımları açıkladı:

Şimdi planlama başvurusu gönderildi, gerekli sürecin programını almasına izin vereceğiz, ancak kendimize çok güveniyoruz. Tam ve kapsamlı bir uygulamadır. Sabırları için hayranlara teşekkür etme şansını istiyorum. Liverpool Kent Konseyi’nin başvurumuzu değerlendirmesi için harika bir ortamda olduğumuzu düşündüğümüz gibi bu önerilere büyük miktarda çalışma yapıldı.

Bir sonraki adım, konseyin değerlendirme yapması ve aynı zamanda önemli ve karmaşık uygulamayı işlemesidir;l Planlama sürecinin bir parçası olan resmi bir danışma dönemine başlamadan önce, sunum ölçeği nedeniyle kamuya açıklanacak şekilde.

CBRE İngiltere Planlama ve Gelişme Ekibi tarafından önerilen kulüp, Liverpool Planlama İdaresi ve tarihi İngiltere ile uygulamayı şekillendirmek ve tekliflerin düzgün bir şekilde değerlendirilmesine izin vermek için gerekli detayın dahil edilmesini garanti etmek için dikkatli bir şekilde çalışmıştır.

Önerilen stadyum, güneyde 13.000 Evertonian’ı maç günlerinde barındıracak büyük bir dik bir ev standı da dahil olmak üzere dört benzersiz standdan oluşuyor. Avukatlar, politikaların izin verdiği gibi eyleme yakın olacak

CBRE Ulusal Planlama Başkanı Iain Jenkinson şunları söyledi:

Bu, 30 farklı alanı kapsayan 50’den fazla kapsamlı teknik dosya içeren son derece kapsamlı bir planlama uygulamasıdır. Bunlar, stadyumun ekonomik, sosyal ve çevresel faydalarına ek olarak, bu projeyi desteklemek için mahallenin seslerinin tam olarak nasıl duyulduğuna yönelik tüm yöntemleri de rüzgar azaltma, ekoloji ve iyileştirmeyi içerir.

Bölgesel Planlama Otoritesi olarak şimdi Belediye Meclisi’ne geçti. Planlama başvurusu yeni yılda doğrulandığında, bir halkın konsültasyonu dönemine tabi olacaktır. Bu işin 2020 yaz aylarında planlama komitesine gitmesinin yanı sıra, bugüne kadar istişareye dahil edilenlerin yanı sıra, hatta arananların bile olmasını umduğumuzu umuyoruz. T, seslerini duyurun.

Yorumları, stilin gelişmesini ve büyük kamu desteğinin süreç için nasıl gerekli olmaya devam edeceğini açıklayan stadyum tasarımcısı Dan Meis tarafından tekrarlandı.

Meis Architects’in kurucusu Dan Meis, şunları söyledi:

Son tasarımdan son derece memnunuz. İnsanların çok heyecanlı olduklarına inanıyorum ki, sadece herhangi bir yerde olabilecek başka bir stadyum türüne benzemiyor. Oraya aitmiş gibi görünüyor.

Elimizdeki güçlü yorum parçalarından biri, binanın batı tarafına ve nehirden gördüklerinizin tepkisiydi. Bu gerçekten önemli bir görüş olarak algılanıyor, bu yüzden binanın o tarafına ve park yeri bulduğumuz bu nedenle tam olarak nasıl baktığımızı gerçekten değiştirdi. Stilin kendisi hakkında harika yorumlar aldık, ancak bu stilin nerede geliştiğine odaklandı.

Bu [önerilen stadyum] insanların ‘yolun ortasında’ olduğu bir şey değil, bu iş hakkında tutkulular ve planlama uygulamasına bakıldığında desteğin son derece önemli olacağına inanıyorum.

Colin Chong da aynı şekilde, işi hayata geçirmek için bir yükleniciyi belirlemek için kulübün sürekli çalışması hakkında bir fikir verdi:

Kulüp için bir sonraki adımlar, bir ortak stadyumu kurmak için bir ortağı belirlemek ve planlama başvurusu belirlendiğinde doğrudan yer değiştirmeye hazırlanan bir inşaat sözleşmesi hazırlamak için tedarik sürecini toplamıdır. Planlama onayının verildiği noktadan, üç yıllık bir geliştirme zaman ölçeği bekliyoruz.

Kaynaklar:

İzle: Everton’un Stadyum Ekibi Halkın Projesi için Sonraki Adımları Tartışın

Görüntüler, Nezaket: Everton FC

#Stadium #premierleague

Everton FC, ALSD Worldwide’a katılan çok sayıda elit futbol kulübünden sadece biriydi – Avrupa’nın yanı sıra sadece Premium/Club/VIP oturma alanına ve misafirperverlik sektörüne ayrılan etkinlik. Bu üst düzey seminer ve sergi, 30 yaşındaki High-End Suite Direktörleri Derneği (ALSD) tarafından Sports Location Company (SVB) ile birlikte sağlanmıştır.

#SportShospitality #Hospitality #premiumseating #vip #clubseating

#AlsDinternational – Premium Seat & Hospitality Sektörü için Avrupa’nın Tek ve Tek Etkinliği

#sportsvenuebiz

#Sportsvenuebusiness – Endüstri Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler İçin Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.