Teniste mükemmeliyetçiliği tam olarak nasıl fethedilir

“Doc ile Oturumlar” da Dr. Patrick Cohn, spor psikolojinize ve sporcularda mükemmeliyetçiliği yönetme konusundaki zihinsel eğitim endişelerini yanıtlıyor. Peaksports.com’a gidin ve Dr. Cohn ile ilgili endişenizi zihinsel oyun video veya podcast’inde yanıt vermek için bizimle iletişime geçin.

İşte Dr. Cohn bu hafta sporcularda mükemmeliyetçiliğin üstesinden gelme konusundaki endişesi.

Leah soruyor:

“Atletizmim, eğitimim ve yeteneklerimle, sık sık kazanmayı beklediğim çok yüksek beklentilerim var. Hatalar yaptığımda maçlarda kendimi söküyorum, hayal kırıklığına uğradım ve odağı kaybediyorum. Şimdi bunları maçlarda yapmayı bekliyorum, bu da güvenimi acıtıyor. Ben bir mükemmeliyetçi miyim yoksa maçlar sırasında kendime elverişsiz miyim? ”

Dr. Cohn’un sporcularda mükemmeliyetçiliği yönetmek için Leah’a ne ifade etmesi gerektiğini duymak için aşağıdaki videoyu izleyin. En yeni videolarımızda güncellenmesi için YouTube kanalımız için kaydolmayı unutmayın!

Yeni içeriğimizle ilgili güncellemeler almak için şimdi Peaksports YouTube kanalına abone olun!

Mahkemede en iyisini gerçekleştirmek için kanıtlanmış zihinsel oyun tekniklerini öğrenin!

Siz (veya oyuncularınız) rekabetteki yeteneğiniz kadar performans gösteriyor musunuz?

Maçlara en iyi ve birçok olumlu oyununuzu getiriyor musunuz?

Başarılı tenis oyuncuları, turnuvalara en yüksek güvenle nasıl yapılacağını tam olarak keşfettiler.

Zihinsel dayanıklılığınızı geliştirmeye ve maçlara karşı üstün bir güven ile gerçekleştirmeye hazırsanız, Tenis Güven: Rekabet oyuncuları için zihinsel tokluk bunu yapmanıza yardımcı olabilir!

Teniste zihinsel tokluğunuzu artırmaya yardımcı olmak için tenis güveni kullanın ve aynı zamanda uzman sporcuların kazanmasına yardımcı olan güçlü ve kanıtlanmış zihinsel oyun teknikleri bulmak!

Tenis Güven: Yarışma oyuncuları için zihinsel tokluk

Zihinsel oyun müşterileri ne diyor?
““ Pozitif sporcu ”programının yeğenimin maçlar sırasında en iyi tenisini oynamasına tam olarak ne kadar yardımcı olduğunu etkiledik. Aslında CDS/çalışma kitabını tamamladıktan sonra bir yarışmanın (yarı finaller) en uzak turuna yaptı. Seride beşini de yapacağız. ”
~ Jason Bourguignon, Amca

Ücretsiz Tenis Psikoloji Raporumuzu indirin!

Maçlar sırasında bu “pahalı” zorlu zihinsel oyun hatalarından bir veya daha fazlasını yapıp yapmadığınızı keşfedin!

Ücretsiz Tenis Psikoloji Raporumuzu indirin:

Tenis Oyuncularının Puan Arasında Yaptığı Altı Farklı ‘Zihinsel Oyun’ Hatası

Keşfedeceksiniz:

Zihniniz mahkemede en iyi veya en kötü mülkiyetiniz olabilir.

Zihninizi puanlar arasında başarılı bir şekilde kullanıyorsanız.

Son noktaya gitmenize yardımcı olabilecek bir teknik.

Güveninizi artırmak için ustalaşmanız gereken en iyi zihinsel oyun becerileri ve puanlar arasındaki performansı.

Ücretsiz raporunuzu bugün indirmek için buraya tıklayın: Tenis Oyuncularının Puan Arasında Yaptığı Altı Halksız ‘Zihinsel Oyun’ Hatası

Tenis oyuncuları ne diyor?
“İTunes’daki tenis psikolojisi podcast’lerinizi dinlemekten ve e-kitaplarınızı okumaktan gerçekten çok memnun oldum. Zihinsel oyunumda zaten geliştim. Geçtiğimiz hafta sonu bir tenis yarışmasında oynadım ve kendime sahip olmam gereken güven miktarıyla oynadım. Bir noktayı kaybettiysem veya aptalca bir hata yapsaydım, tam olarak nasıl sunulacağını ve bir sonraki noktaya yer değiştireceğini tam olarak anladım. Hayal kırıklığına uğramadım. ”
~ Melanie Lewis, Junior Tenis Oyuncusu

Profesyonel zihinsel oyun koçluğuna odaklanmanın yanı sıra güveninizi artırın!

Usta zihinsel oyun eğitmeni Dr. Patrick Cohn, zihinsel oyun sorunlarınızı kişisel koçlukla fethetmenize yardımcı olabilir.

Dr. Patrick Cohn ile Orlando, Florida’da veya Skype, FaceTime veya telefonla çalışabilirsiniz. 888-742-7225 numaralı telefondan bizi ücretsiz arayın veya sunduğumuz farklı koçluk programları hakkında çok daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

Zihinsel koçluk kursiyerlerimiz ne diyor?
“Maggie harika bir hafta sonu geçirdi. Her zaman olduğu gibi, sizinle çalıştıktan sonra odaklanmış olduğu kadar daha fazla topraklanmış görünüyor. Maçı sırasında etrafa bakmanın ve dikkati dağılması daha az olasıdır. Her seferinde bir noktaya çok daha fazla odaklanmış. Ayrıca, bir ebeveyn olarak, süreç hedeflerini ve sonuçları değil motive etmeyi keşfettim. Sonuç olarak, iyi oynadı ve ilk çift maçını kazandı ve gerçekten yakın bir maçta tohumlanmış bir takımı üzdü! ”
~ Katherine Johnson Cannata, Maggie’nin Annesi

Leave a Reply

Your email address will not be published.