PPDS için takım satıcısı olarak 2022’ye hızlanıyor. Şampiyonluk kazananı, resmi bir Red Bull Racing (RBR) takım tedarikçisi olmak için.

Önden liderlik etme hırslarında hizalanan bu heyecan verici yeni işbirliği, küresel profesyonel ekran sağlayıcının ürün portföyü boyunca teslim ettiğini, sezon boyunca ekiple gezi yapan profesyonel ekranlar ve monitörlerle görüyor.

Standart bir tedarik anlaşmasından çok, bu duyuru, 2021 boyunca önemli işbirliğini ve titiz bir konsept testini izliyor – Red Bull Racing’in Max Verstappen’in 2013’ü düşünerek ekibin ilk sürücü şampiyonasını – PPDS’nin profesyonel gösterileri ve seçenekleri aralığı ile güvence altına aldığı bir yıl. RBR’nin VIP misafirperverliği ihtiyaçları için tercih edilen göze çarpan ortak olmak için rekabeti geride bırakıyor.

Ortaklık tarafından yönlendirildi
PPDS pazarlama direktörü Ron Cottaar şunları söyledi:

PPD’ler gibi, hedeflere ulaşmak için satın alımda derinden hizalanmış, yakın çalışan ortaklıkların gerçek değerini ve faydalarını anlayan Red Bull Racing’in resmi bir ekip satıcısı olmaktan memnun ve kendinden geçmiş.

RBR’nin en derin ihtiyaçlarını ekran portföyünden tam olarak anlamak için çalıştık – LED duvar için, sıfırdan bina, sadece vizyonlarına ve hırslarına uygun değil, bunları aşan seçenekler. Yeni sezonun başlamasını bekleyemeyiz.

PPDS’nin spor sahnesinde sponsorlukları üzerine inşa etmek, İngiliz Premiership Rugby Birliği, Harlequins’in hüküm süren şampiyonlarıyla ortaklıkların yanında, bu en güncel ilişki, 23 X sırasında RBR Trackside misafirperverliği ekibi tarafından kullanılan altmış Philips profesyonel ekranları ve monitörleri görüyor Bahreyn’de (18-20 Mart) başlayan 2022 FIA Dünya Şampiyonası sezonunda Grand Prix yarış etkinlikleri.

Bir sonraki seviye misafirperverliği
RBR’nin 2022 Şampiyona Sezonu için rakipsiz, büyükanne, VIP misafirperverlik deneyimleri sunma hedeflerini yerine getiren, F1 ™ tutkunları daha yakın olan zarif Red Bull Racing Paddock Club ™ içinde bir dizi Philips Profesyonel Ekranlar yer alacak. eyleme.

Takım garajlarının ve çukur şeridinin üzerinde yer alan, tipik olarak başlangıç/bitişe bakan Red Bull Racing Paddock Club ™, PPDS’nin pazar lideri Chromecast yerleşik Philips MediaSite (X4) ve Philips B-Line (X2) Profesyonel TV’leri içerecektir. – Yarışın canlı 4K UHD kapsamı, sahne arkasındaki özel içeriğe erişim, RBR Pit şeridine kapsama bağlantıları ve sürücülerden ve mürettebattan ses beslemeleri sağlamak. Konuklar ayrıca, kardeş şirket AOC’nin güçlü oyun monitörleriyle donatılmış RBR Racing simülatörlerinde, kendileri için pist etrafında yarışları deneyimleyebilirler.

RBR Paddock Club’da merkez sahne almak, 10m², 1.5mm piksel perdesi, Philips L-Line 9000 UHD doğrudan görünüm LED ekran olacak ve gerçekten sürükleyici ve ilgi çekici bir iç mekan görsel deneyimi yaratacak. 4.85m genişliğinde ve 2.05m yüksekliğinde, 48 dolap, 8 x 6 LED duvarı, tüm seçenek iki ısmarlama, oldukça uzun ömürlü uçuş vakalarına yerleştirilmiş olan RBR ekibi için uzun kurulum ve bozulma sürelerini çevreleyen basınçları ve zorlukları ortadan kaldırır.

PPDS tarafından tasarlanan ve Hollandalı firma tarafından üretilen AMPCO Flashlight B.V., özel montaj mekanizması, iki katlanmış, yarım ekranın zahmetsizce bir araya gelmesini ve tek bir yüzeyin görünümünü vermesini sağlarken, kasalar güvenli ve güvenli taşıma sağlar.

PPDS Uluslararası Hizmet Geliştirme Direktörü Martijn Vanderwoude şunları söyledi:

F1 ile ilgili olduğunda, her saniye hem pistte hem de pistte önemlidir. Yoğun, zaman ve mekan kısıtlı bir ortamda sezonda 23 kez kurulması gereken devasa bir LED duvar, bazıları için bir başlangıç ​​gibi görünmüş olabilir. Bununla birlikte, PPDS’de bu sadece takımlarımızın yükselmekten zevk aldığı zorluk türüdür – ortaklarımızla birlikte çalışarak, RBR konuklarının en sürükleyici, yüksek kaliteli ve görsel ile meşgul olmasını sağlayabildiğimiz bir zorluktur. Yarış Günü Deneyimi F1 ™ Paddock Club’da herhangi bir yerde mevcuttur.

Eylemin bir parçası
Bu yeni sponsorluğun avantajlarını ortaklarına getiren PPDS, kısa bir süre sonra bir dizi kişiselleştirilmiş para alıcı-alım F1 deneyimlerini kullanarak yepyeni bir ortak program teşviki başlatacak.

Cottaar sonuç verdi:

TV izleyicileri 2021’de 400 milyondan fazla tepesinde, F1 iştahı büyümeye devam ediyor ve motorların sesini ve kalabalığın kükremesini şahsen yaşamak gibi bir şey yok. Ayrıntıları yakında ilan edilecek olan ortaklarımızla bu olağanüstü ilişkinin bazı faydalarını paylaşacağız, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

PPD’ler hakkında çok daha fazla bilgi edinmek için lütfen burada resmi web sitesini ve PPDS Red Bull’u ziyaret edinnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.