Albany bölgesi spor tazminatı, New York’taki Capitol belirtisi olan Albany’den ayrılacak.

Spor tazminatı, yeni rebre edilen MVP Arena ve bölgenin diğer mekanlarıyla birlikte yeni hizmetler güvenli bir şekilde çalışacak ve kuruluşun kaynakları uygun şekilde kullanabildiğinden emin olacak. Bir spor tazminatının yeni atanması, resmi bir temas noktasının, planlama spor etkinliklerinin hizmetler için çok daha kolay olmasını sağlayacak ve hedef yönetim ve reklam derneğinin ekonomik etkiyi en üst düzeye çıkarmasını sağlayacaktır.

Albany Başkanı ve genel müdür Jill Delaney, “Albany’nin Discover Albany, bölge yöneticisi Daniel P. McCoy ve tüm Albany bölge yasama meclisinin sürekli desteğini takdir ediyor” dedi. “Resmileştirme, ortaklarla birlikte çok daha iyi çalışmamızı, bu belirli hedef kitleler için hedefimizi markalaştırmamızı ve bölge için ekonomik büyümeyi sağlayacak yeni hizmet vermemizi sağlayacak.”

Spor tazminatı, bölgesel otellere, restoranlara, dükkanlara ve diğer önemli tatilcilere hizmet vermeye devam edecektir. Haber, şehrin NCAA Division I Men’in Buz Hokeyi Bölgelerini tuttuktan sonra geliyor.

McCoy, “Her yıl Albany bölgesi ve MVP Arena, onlarca hayran için ev takımlarımızla birlikte en büyük kolej sporlarını memnuniyetle karşılıyor” dedi. “Devam etmenin, yakın gelecekte bölgesel sakinlerin kendinden geçmiş olabileceği çok daha önemli spor etkinlikleri türünde çok daha fazla fayda göreceğimizden eminim.”

Turizmi bölgeye yönlendiren diğer spor etkinlikleri arasında Albany Firewolves, Albany Empire, Siena Saints ve Spor Komisyonu’nun reklam stratejilerinden yararlanacak diğer bölgesel spor takımları yer alıyor. Spor tazminatının en üst düzey amacı, spor pazarını ve Albany bölgesini sporla ilgili etkinliklerin yanı sıra aktiviteler için bir merkez olarak hedeflemek ve Albany County’ye ulusal spor etkinlikleri getirirken.

Albany Atletizm Direktörü Mark Benson Üniversitesi, “Find Albany ile çalışmak, üniversitenin tesislerimizi kullanma, çok daha fazla dış etkinlikler çizme ve Ualbany markasını tanıtma şansını en üst düzeye çıkarmasını sağladı” dedi. “Diğer birçok destinasyonda gördüğüm gibi bir spor tazminatı olarak bir araya gelerek, bölgenin dört bir yanından gelen spor tesis liderleri, bölgemizdeki herkes için yüksek yaşam kalitesini geliştiren çok daha fazla spor etkinliğini karşılamak için birlikte çalışabilirler.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.