ABD Sailing adını verdi. Ostfield, ulusal bir yönetici aramasından sonra uzun süredir CEO Jack Gierhart’ı devraldı.

ABD Sailing başkanı Cory Sertl, “Alan Ostfield’ı ABD Yelken ve Secentatic’e yelken topluluğumuza tanıtmak için ağırlamaktan çok memnunuz” dedi. “Alan, yeni izleyicilere yelken sporunun büyümesine yardımcı olurken, ABD’nin önde gelen bir ulusal spor organizasyonu olarak gelişmesine yardımcı olacak geniş bir spor ve eğlence endüstrisi yelpazesinde zengin bir deneyim kullanıyor. Alan, seçkin kariyeri boyunca mükemmellik taahhüdünü gösterdi ve bu nitelikler ABD yelkeniyle bu liderlik rolünde ona iyi hizmet edecek. ”

Son dokuz yıl boyunca Ostfield, Live Nation’ın New York ve Philadelphia metropol alanlarındaki konser hizmetinden sorumlu olduğu Live Nation Entertainment için Cumhurbaşkanı, Kuzey Atlantik, New York ve Philadelphia olarak görev yaptı. Bundan önce, mülkleri NBA’s Detroit Pistons, NHL’nin Tampa Bay Lightning, WNBA’nın Detroit Şoku, Auburn Hills Sarayı, St. Pete Times Forum ve DTE Energy Music’i içeren Detroit Pistons ve Palace Sports & Entertainment’ın Başkanı ve CEO’suydu. Tiyatro.

Daha önce Ostfield, San Diego Padres’in kıdemli başkan yardımcısı ve genel danışmanı olarak ve müşterileri Dallas Cowboys’u içeren Washington, D.C.’de Wilmer, Cutler & Pickering ile avukat olarak çalıştı. Ayrıca, Columbia Üniversitesi’nin Spor Yönetimi Yüksek Lisansı programında “profesyonel spor ligleri ve franchise” geliştirme ve öğretme ve Michigan Üniversitesi Spor Yönetimi Yüksek Lisans Programında “Profesyonel Spor Franchise’ı yönetme” konusunda yüksek öğrenim, geliştirme ve öğretime katkıda bulundu.

Ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri Tenis Derneği Yönetim Kurulu ve Ulusal Spor Hukuku Enstitüsü Danışmanlar Kurulu üyesi olarak görev yapan diğer ulusal yönetim organları ile de deneyime sahiptir.

Ostfield, “ABD yelkenine bu özel fırsat için ve bu etkileyici organizasyona liderlik etmeme inandığım için teşekkür etmek istiyorum” dedi. “Ülke çapında topluluklarda spora liderlik eden birçok tutkulu gönüllü ile birlikte yetenekli ve deneyimli yönetim kurulu ve personelimizle yakın çalışma ihtimalinden enerji veriyorum. Birlikte, yelken sporunu büyütmek, değerli üyelerimize birinci sınıf müşteri hizmetleri sağlamak, tatmin edici ortaklık fırsatları yaratmak, eğitim programlarımızı temel müşterilere geliştirmeye devam etmek ve Olimpiyat yelken programımızı yeniden canlandırmak için yeni yollar açma fırsatlarımız olduğuna inanıyorum. Yeni nesil denizcilere ilham verecek uzun vadeli bir teknik. ”

Tokyo Olimpiyat Oyunları’nın zirvesinde, NGB kısa süre önce Paul Cayard’ın ABD Olimpiyat Sailing’in genel müdürü olarak işe alındığını duyurdu.

Cayard, “ABD yelken takımını Olimpiyat aşamasında uluslararası öneme geri döndürme arayışımızda Alan ile çalışmayı dört gözle bekliyorum” dedi. “Alan’ın spor endüstrisi zekası Olimpik yelken için yeni fırsatlar açacak. Alan’ın bizi müreffeh yeni bir geleceğe götüren bağlantıları geliştirmede önemli bir rol oynayacağına inanıyorum. ”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.