Planlamacılar 2009’da keyif alacak

2009’da keyif alacak yerleri incelemek için buraya tıklayın.

Bu spot ışığında yer alan spor etkinliği planlamacıları, spor etkinliklerinin yanı sıra, aynı zamanda yenilikçi tekniklerin yanı sıra spor etkinliklerinin yürütülmesinin yanı sıra spor etkinliklerinin farklı zorluklarının üzerinde artma yetenekleri için piyasaya ilgi duydular. Başkalarını etkileme yetenekleri, işlerine olan bağlılıklarının yanı sıra spor yapma hevesleri için – sayısız gençliğin yanı sıra yetişkinlerin de sevdikleri sporlarda mücadele etme şansı sağlamak için.

Elite Sports College vitrinleri için üniversite vitrini direktörü olarak J.D. Bancroft, kolej koçlarının programlarına en iyi sporcuları almasını sağlayan 18U hızlı perdeli voleybolda kamplar düzenliyor. Bancroft, spor etkinliklerinin planlanmasındaki en büyük tatmin, oyuncuların bir sonraki seviyede oynamaya devam etmelerini ve aynı şekilde ödenen bir eğitim almak için bir üniversite bursu yapmaları için harika bir ortam sağlamak olduğunu belirtti. Yüksek seyahat maliyetleri şartıyla,
Sınırsız bir bütçesi varsa koçlara ücretsiz otel alanları sağlayın. “Çoğu kolej biraz bütçede. Alan maliyetlerine yardımcı olmak büyük bir fayda olacak ve katılmaları için çok daha fazlasını motive edecek. ”

Özel Spor Pazarlama Etkinlik Direktörü Butch Cassidy, bir dizi Florida lokasyonunda triatlonlar, duatlonlar, maratonlar ve plaj voleybolu etkinlikleri düzenliyor. “Tüm zamanların en büyük etkinlik direktörü” olmaya çalışırken Cassidy, etkinlik yönetimine uygulamalı bir teknik alır-kendi taban reklamını yaratmanın yanı sıra etkinlik kurulumunu ve kendisini devralır.

Las Vegas etkinlikleri Başkanı Pat Christenson yılda 50 etkinlik düzenliyor ve ayrıca bir önceki yılın her etkinliğini geliştirmenin çok önemli olduğunu belirtti. “Sınırların yanı sıra sıçramalarla da olması gerekmiyor, ancak her olayın yıllık olarak geliştirilmesi gerekiyor. Geliştirilmiş yatırım getirisi en büyük odak noktamız. ” Bunun ekonomik gerilemede özellikle önemli olacağını düşünüyor. “Etkinlikler, çok daha fazla değer sağlamanın yanı sıra değişmesi ve daha fazla değer sağlamasını gerektirecek.”

20 yıldır spor etkinlikleri düzenleyen Blazesports America için ortaklıklar direktörü ve kamu politikası Ann Cody, yeni gelenleri “büyümeyi zorlaştıran yükümlülükleri de ele almaya teşvik edeceğini” belirtti. Blazesports America etkinliklerini, atletik yeteneklerini yeniden keşfeten yakın zamanda engelli sporcular ve ilk kez Paralimpik spor etkinliklerinin tadını çıkaran seyirciler için “dönüştürücü bir deneyim” olarak açıklıyor.

Oklahoma City Memorial Maraton’un genel müdürü Chet Collier, aynı zamanda “zamanlarını özgürce veren ve kaynakların yanı sıra kaynakları serbestçe veren” bir personelin yanı sıra, Oklahoma City’deki Alfred P. Murrah Binası. Maratonun üçüncü yılında, Runner’ın Dünya Dergisi, dünyanın 12 “zorunlu” maratonundan biri olarak adlandırdı ve sadece sekiz yıl içinde Oklahoma City Ulusal Anıt Vakfı için 1 milyon dolardan fazla arttı. “Yüksek kaliteli bir yönetim ekibi oluşturun,” dedi Collier. “Hiçbir şey yeteneklerin yerini alamaz.”

John Counts, Virginia Belirtme Direktörü Yardımcısı Ulusal Softball Derneği (NSA) Bölümünü Belirleme Direktörü, her yıl 20 ila 150 takımla 25 yarışmaya yardımcı oldu. Etkinlik planlamanın en büyük zorluğu, lojistiği yönetmek ve bu kadar çok takımın iletişimini yönetmektir, ancak katılımcıların takdir edilmesi uzun saatleri buna değer hale getirir. “Müşterinizi dinleyin. İşletmenizi büyütmenize yardımcı olacaklar. ”

Ayrıca NSA, Thomas Devlin, başkan yardımcısı Thomas Devlin, 587 takımla bir gençlik hızlı yarış yarışması düzenlediğinde. Sınırsız bir bütçesi varsa, törenlere çok daha fazla para ayıracağını belirtti. “Bu, oyuncuların bir şampiyonluk kazanmaya çalışmanın ciddi hizmetine girmeden önce eğlenebilecekleri zamandır.”

1997’de Disney Futbol Vitrini’ni üreten Disney Sports Cazibe Müdürlüğü Futbol Müdürü Patrick Dicks, Sports etkinlik pazarındaki 17 yılındaki en fazla mutluluğu, vitrin bir konseptten gerçek bir etkinliğe gittiğinde geldi. “İdeal yeterlilik karışımını bulmak çok önemlidir. Kendinizi vizyonu ve eldeki görevi kavrayan uzmanlarla kuşat ”dedi.

Dünya sporları ve pazarlama operasyonları direktörü olarak Bob Doughty, her biri 80-150 katılımcı ile yılda dokuz 12 wakeboard ve balıkçılık etkinlikleri düzenliyor. Yetkili, her şehrin politikalarını ve politikalarını anlamasına yardımcı oldukları için bölgesel ajanlar ile bağlantılar geliştiriyor. “Her spor etkinliğini kendi arka bahçenizde olduğu gibi düşünün. Tam olarak nasıl yapılmasını istersiniz? ”

Fran Dowell, Senio genel müdürünullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.