ABD Kriket Erkekleri Ulusal Şampiyonası, 14 Kasım’dan başlayarak Teksas’taki Prairie View Kriket Kompleksi’ndeki MLC Ulusal Kriket Merkezi’nde sekiz takım katılacak.

2021 Erkek Ulusal Şampiyonası, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en iyi erkek kriketçilerin 2022 Erkek Ulusal Eğitim Grubu’ndaki yerlere ve ABD Kriket Erkekler Milli Takımında seçim için bir platform sunacak. Önümüzdeki haftalarda her biri Ulusal ve Zonal Men’in Seçimi Panelleri tarafından seçilen sekiz 14 oyuncu kadrosu olacak. Altı ABD kriket bölgesi, iki “Batı Bölgesi kırmızısı” takımına ve “Batı Bölge Blues” ekibine bölünecek olan Batı Bölgesi hariç, her biri bir tarafla temsil edilecektir. 2021’in sekizinci takımı ABD Erkekleri 19 Yaş Altı Takımı olacak.

ABD Kriket Başkanı Sushil Nadkarni, “Son on sekiz ay boyunca, oyuncuların bu büyüklükteki kriket ulusal yarışmalarında güvenli bir şekilde oynamasına izin vermek için sağlam Covid protokolleri yapmak ve sağlam Covid protokolleri yapmak zor çalıştık.” Dedi. Kurul. “Hepimiz, ABD Kriket tarafından şimdiye kadar düzenlenen ilk erkeklerin ulusal şampiyonalarıyla ve 2015 düşünüldüğünde bu doğanın ilk etkinliği ile tüm ulusal şampiyonaları tamamlamayı öne sürüyoruz.”

Yarışma, 2021 için düzenlenen dördüncü ulusal şampiyonalar. Erkekler U19 Ulusal Şampiyonaları, Sistar Ev Kredisi Kadınların yanı sıra Sistar Ev Kredisi Kadınların U19 Ulusal Şampiyonaları Lauderhill’deki Broward Bölgesi Stadyumu’ndaydı. Florida Ağustos ayının başlarında.

ABD Kriket Operasyon Direktörü Richard Done, “ABD Kriket ilginç bir yolculuğa çıkıyor ve bunun önemli bir unsuru, o zamanlar yerli yollarımızı kurmak ve kurmaktır” dedi. “T20 formatında küçük lig ve Major League kriketinin yanı sıra, bu yerli yapının yanı sıra Pathway, oyunculara ABD Ulusal Erkekler T20 yapmayı hedefledikleri için nerede yapmaları gerektiğinde çok daha fazla netlik sağlayacak ODI takımlarının yanı sıra. ”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.