Lockheed Martin Komutanlarının Hava Kuvvetleri Akademisi ve Ordu arasındaki klasik yıllık kolej futbol oyunu, Arlington, Teksas’taki Globe Life Field’a taşınacak 2021 ve 2022 mevsimleri, Texas Rangers’ın evi ilk kez bir futbol etkinliğine ev sahipliği yapacak.

İki yıllık anlaşma 6 Kasım 2021’de Hava Kuvvetleri ile ev sahibi takım olarak başlıyor. Ordu 5 Kasım 2022 maçında ev kadrosu olacak. Oyunun kapasitesinin beyzbol kurulumuyla aynı olması bekleniyor (40.518).

Texas Rangers Sports & Creakment Sean Decker Başkan Yardımcısı “Hava Kuvvetleri ve Ordunun açılış futbol maçını Globe Life Field’da oynamasından onur duyuyoruz” dedi. “Askeri kahramanlarımızı onurlandırmak Texas Rangers için çok önemlidir ve bu büyük eşleşmeyi çevreleyen çevre ve diğer etkinliklerin Arlington’da çok heyecan verici bir hafta sonu için yapmasını bekliyoruz.

Duyuru, Cumartesi günkü maçtan önce Ordu tarafından kazanılan iki takım arasında yapıldı. Hava Kuvvetleri tüm zamanların 37-17-1 serisine liderlik ediyor. Falcons ve Kara Şövalyeler, New York’un Yankee Stadyumu’nda 1959 (13-13 kravat) ve Chicago’nun asker sahasında 1963 (Ordu, 14-10) ve 1965 (Hava Kuvvetleri, 14-3) nötr bir alanda üç kez oynadı.

Globe Life Field bu yıl açıldı ve Major League Baseball’un Texas Rangers’ın evi, 2020 sezonunda hayranları olmadan parkta 30 maç oynadı. Tesis ayrıca Dünya Serisi de dahil olmak üzere 16 Major League Baseball sezon maçına ev sahipliği yaptı.

“Arlington’un ordu ve Hava Kuvvetleri’nden ordumuz için olağanüstü sevgisini ve takdirini onurlandırmak için daha iyi bir açılış maçı düşünemiyorum ve Globe Life Field’ın uyarlanabilirliğini en iyi yeni mekanlardan biri olarak sergilemek için başka bir fırsat bekleyemem Ülke, ”dedi Arlington Belediye Başkanı Jeff Williams.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.