Dünyanın birçok popüler spor ve ev eğlence mekanlarından biri olan Churchill Downs Rac Metrack, 1.800’den fazla yeni yeni sermaye projesi duyurdu. Yeni lüks süitler, iç yemek masaları ve üçüncü kat tribün koltukları ekleyerek 2018 Kentucky Derby için koltuklar.

‘Başlatma Kapısı Suites’ Sermaye Projesi, Churchill Downs Racetrack’ın 147 dönümlük tesisinin kuzey ucunda 77.250 metrekarelik yeni alanı kapsayacak. Yemek ve etkinlik alanı ile birlikte üç katlı bireysel süit yer alacak yapı, 2003 yılında açılan jokey kulübü süitlerinin bitişiğinde kurulacak.

Homestretch’in tepesinde Kentucky Derby’nin başlangıcına bakan bir bar ve özel katmanlı balkonlu kapalı salon oturma yerlerine sahip olacak yeni lüks süitler, 1.140 biletli konuklara ev sahipliği yapacak. Yeni 36 bireysel süit, çeşitli boyutlardaki grupları barındırabilecektir.

Churchill Downs, kurumsal ev eğlencesi veya aile ve arkadaşlarla küçük kutlamalar için ideal bir ortam olan 97 mevcut kalıcı süite sahiptir: 15 Bitiş Çizgisi Süitleri, 62 Jokey Kulübü süitleri ve 20 kazanan Circle Suites.

Churchill Downs yarış pisti başkanı Kevin Flanery şunları söyledi:

Başlangıç Gates Suites Projesi, şirketin Churchill Downs’taki tesisleri ve müşteri deneyimini geliştirme ve geliştirme çabalarında bir sonraki adımımızdır. Kentucky Derby ve Kentucky Oaks biletlerine olan talep, mevcut envanterimizi yıllık bazda büyük ölçüde aşan rezerve edilmiş oturma taleplerinin sayısıyla dikkat çekicidir. Bu kapsamlı yeni ekleme, tesisimiz için çok sayıda seviyede harika bir fayda olacaktır.

Yeni başlangıç kapısı süitlerindeki üç seviyenin her biri, toplam 576 koltuk için iç yemek için 24 sekiz üst tablo içeren etkinlik alanı içerecek. Proje ayrıca 110 yeni üçüncü kat tribün koltuğunun inşasını da içerecek.

Başlangıç Gates Suites’in inşası üzerine temel çalışmaları Ocak ayında başlayacak ve 29 Nisan Cumartesi günü açılacak olan 2017 bahar toplantısının başlamasından önce sona erecek, böylece Kentucky Derby Haftası’nda operasyonları etkilemeyecek.

Yum tarafından sunulan 2 milyon dolarlık Kentucky Derby’den hemen sonra çelik inşa edilecek! Markalar (I. Sınıf), 6 Mayıs Cumartesi günü üst üste 143. yıl için yürütülür.

Başlangıç Kapısı Suites projesi 2018 Kentucky Derby’den önce tamamlanacak.

Bir başlangıç kapısı süiti satın almak veya çok daha fazla bilgi istemek isteyen konuklar, Premium Bilet Satış Kıdemli Direktörü Becky Reid, Tel: +1 (502) 636-4533 veya e-posta yoluyla şu adresten iletişime geçin: Becky.reid@kyderby.com alternatif olarak, Tel: +1 (502) 636-4421 veya e-posta adresinden satışlar kıdemli Direktörü John Davis ile iletişime geçin: John.davis@kyderby.com

Churchill Downs Rac Metrack Hakkında
Dünyanın birçok efsanevi yarış pisti olan Churchill Downs, safkan yarış gerçekleştirdi ve Amerika’nın en büyük yarışı olan Kentucky Derby’yi sürekli olarak 1875’e sundu. Tarihi parça. Churchill Downs, Yum tarafından sunulan Kentucky Derby’nin 143. koşusunu yapacak! 6 Mayıs 2017’de markalar. Pistin sonbahar toplantısı 30 Ekim – 27 Kasım tarihleri arasında planlanıyor. Churchill Downs, Damızlıklar Kupası Dünya Şampiyonalarına sekiz kez ev sahipliği yaptı ve etkinlik 2018’de piste geri dönecek. www.churchilldowns.com

#Sportsvenuebusiness

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.