Stratton Mountain, Vt.-Tıpkı 2014-15 kayak sezonu tamamlandığı gibi, Stratton Mountain Resort çalışması Stratton’un katlı tabanındaki çatı sistemini tam anlamıyla yükselten 8.5 milyon dolarlık bir projede başlıyor Doğu ve batı kanatlarına ikinci bir kat ekleyen Lodge, 350 koltuk daha ve yaklaşık 4.000 daha fazla metrekare getiriyor.

Tasarım ve malzemeler, doğal taş, sert ağaçlar, ahır tarzı tahta ve kapılar, Vermont tarafından hazırlanmış enerji tasarruflu aydınlatma ve doğal çevreyi tamamlayan bir renk paletinde ayakta dikiş çatısı sistemi ile geleneksel temel lodge mimarisiyle evlenir. Genişletilmiş Grizzly’nin restoranına hizmet etmek için daha büyük bir mutfak geliştirilirken, ana kat yeni bir servis alanı, kahve dükkanı, döşeme ve Wainscoting ve Douglas Fir sütunlarını içeren detaylarla da dönüştürülecek. İş, tesisin kalbindeki bu yeni alanın büyük bir açılışıyla başlayacak olan 2015-16 sezonu için tamamlanacak.

Genel müdür Bill Nupp, “Tasarım, Stratton’un orijinal üssünün sağlam yapısını ve geleneksel unsurlarını korurken, gelişen bir pazarın taleplerini karşılamak için revize edilmiş kat planlarıyla ihtiyacımız olan oturmayı sunuyor” dedi. Avusturya’nın Alpach kentinde Stratton’un kurucusu Frank Snyder tarafından keşfedilen ahşap bir yapı olan Jakober Haus 1642, 1961’in nesiller boyu dostları ve aileyi karşıladığı Stratton’un Base Lodge için bir model olarak hizmet etti.

“En son teknoloji ürünü mutfaklar, modern gıda depolama sistemleri ve gelişmiş hazırlık teknolojisi ile konuklar, taban lodge’da, dağ boyunca ve tesisin yanı sıra özel olarak sunan yüksek kaliteli yemek seçenekleriyle olağanüstü yemek deneyimleri bekleyebilirler. Olaylar, ”diye ekledi.

Bu yaz genişlemesi, güncellemelerle orijinalin unsurlarını koruyor. Kış sezonu müziği, après ve yemeklere ek olarak, genişletilmiş Base Lodge yaz konferansları, düğünler ve toplantılar için yeni fırsatlar sunacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.