olarak yeniden adlandırılacak şekilde ayarlanmıştır Birmingham, İngiltere’nin önde gelen akıllı maaşı (PAYG) enerji sağlayıcısı Utilita ile yeni ortaklığın bir parçası olarak Utilita Arena Birmingham olarak yeniden adlandırılacak.

Ünlü şehir merkezi mekanı 15 Nisan 2020’de yeni adını alacak.

Utilita, Parklife, TRNSMT, V Festival, Vestival ve Camp Bestival – Newcastle Arena (şimdi Utilita Arena Newcastle) dahil olmak üzere son yıllarda bir dizi büyük müzik festivali ile ortaklaşa olan İngiltere Canlı Etkinlikler Endüstrisinde artan bir varlığa sahiptir (şimdi Utilita Arena Newcastle) .

Utilita’nın müşterileri, yakın zamanda Ariana Grande, Jack Whitehall ve To To That, VIP deneyimleri ve özel bilet teklifleri gibi 15.800 kapasiteli mekanda satış öncesi biletlere özel erişim almaya hazırlanıyor.

2015, İngiltere genelinde 180.000’den 780.000 hane ve şirkete kadar olan büyük ölçüde dört kattan fazla olan enerji sağlayıcısı, kitlelerin yeni # # ‘nın bir parçası olarak enerji kullanımlarını düşünmek için arenanın gösteri öncesi ev eğlence alanlarını da kullanacak. EnergyHigh5 Kampanyası, 5 milyon İngiltere hane halkının enerji tüketimini yılda en az 163 £* azaltmak için geliştirdi.

Yeni anlaşmanın bir parçası olarak Utilita, NEC Group’un diğer amiral gemisi arenası, Birmingham Şehir Merkezi’nin hemen dışındaki NEC kampüsünde yer alan dünyanın en iyi ev eğlence alanlarından biri olan Resorts World Arena’nın ortağı olacak.

Utilita’nın kurucusu ve CEO’su Bill Bullen şunları söyledi:

Bu kadar heyecan verici ve tanınmış bir mekanın kapısının üstünde ismimizden dolayı çok heyecanlıyız ve onur duyuyoruz. Müşterilerimize ülkenin kalbinde bazı dünya standartlarında şovlar görmek için harika fırsatlar sunmanın yanı sıra, #EnergyHigh5 mesajımızı yılda yaklaşık bir milyon ziyaretçiye ve bölgede milyonlarca daha fazla sunmamıza yardımcı olacaktır.

Yeni ortaklık hakkında yorum yapan NEC Group CEO’su Paul Thandi CBE DL şunları söyledi:

Mekanlarımızda optimum enerji kullanımına sahip olmak için çok çalışıyoruz ve yeni Utilita ortaklığının NEC Group’un ödüllü çevresel ve sürdürülebilirlik taahhütlerinin bir uzantısı olduğunu düşünüyoruz. En iyi ortaklar, ziyaretçilerimize değer katabileceklerdir ve izleyicilerimizi çevresel ayak izlerini düşünmek için Utilita ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

*Kaynak: Enerji Tasarrufu Sayımı / Ulusal Enerji Eylemi

Arena Birmingham Hakkında
NEC grubunun bir parçası olan Arena Birmingham, dünyanın en yoğun, büyük ölçekli kapalı spor ve ev eğlence mekanlarından biridir ve müzik, spor ve komediden aile ev eğlencesi ve canlı tiyatroya kadar her şeyi barındırır.

İngiltere’nin kalbinde yer alan çok amaçlı mekan, 100’den fazla etkinliğe ev sahipliği yapıyor ve yılda 800.000’den fazla ziyaretçiyi karşılıyor ve çok daha samimi etkinlikler için maksimum 15.800 arasında 2.464’e kadar değişebilecek bir kapasite.

Resmi olarak 1 Eylül 2017’de Arena Birmingham olarak yeniden adlandırılan mekan, daha önce mekanın GBP £ 26 milyon £ ‘lık yeniden geliştirilmesinin ardından Barclaycard Arena (Aralık 2014-Ağustos 2017) olarak biliniyor ve başlangıçta NIA (Ekim 1991-Aralık 2014).

Çok daha fazla bilgi için: www.arenabham.co.uk.

Arena Birmingham (yakında Utilita Arena Birmingham olacak) ve NEC Group’ta Resorts World Arena için reklam başkanı Andy Price, ALSD International’da 50’den fazla endüstri uzman konuşmacılarından biriydi – Avrupa’nın Premium/Club/ VIP oturma ve misafirperverlik sektörü. Bu üst düzey konferans ve sergi, 30 yaşındaki Lüks Suite Direktörleri Derneği (ALSD) tarafından Sports Venue Company (SVB) ile birlikte düzenlenir ve teslim edilir.

#SportShospitality #Hospitality #premiumseating #vip #clubseating #sportsentertainment

#AlsDinternational – Premium Seat & Hospitality Sektörü için Avrupa’nın Tek ve Tek Etkinliği

#sportsvenuebiz

#Sportsvenuebusiness – Endüstri Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler İçin Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.