Planlayıcı Soru -Cevap

Katılımcılar için anlamlı deneyimler yaratmak

Alison Mitchell tarafından
Gary Beck’in bowling ile olan aşk ilişkisi 13 yaşında başladı. Beck, 1966 yazında biçme çimleri arasında molalar sırasında bowlinge başladı ve hızla spor için doğuştan bir yetenek olduğunu öğrendi.

Missouri’de okul öğretmeni olarak çalıştıktan sonra Beck, kendi işe alım firmasının başkanı ve Colorado Personel Danışmanları Derneği olarak görev yaptı ve etkinlik planlaması için doğal bir tutku ortaya çıkardı. Böylece Beck, planlama hediyesini bowling tutkusuyla birleştirmeye karar verdi.

1991 yılında Denver’da Beck, bowling etkinlikleri oluşturan ve tüketici promosyonları ve profesyonel bowling yarışmaları yapan Killer “B” promosyonlarını kurdu. Beck’in önde gelen etkinliği, 1997’de Akron, Ohio’da tek bir etkinlik olarak başlayan ve hem erkek hem de kadın şampiyonlarına 5.000 dolarlık üniversite bursları veren Teen Masters Bowling Yarışmasıdır. Bugün, Teen Masters etkinliği toplam burs ödüllerinde 700.000 $ ‘ı aştı ve ulusal olarak televizyonda.

Sportsevents kısa süre önce Beck ile meslek hareketleri yapma, başarılı bowling etkinlikleri ve çocuklarla çalışmaktan gelen mutluluğu planlama hakkında konuştu.

Lütfen bana kendinizden ve katil “B” promosyonları ile konumunuzdan bahsedin. Her zaman özellikle spor ve bowling ile ilgileniyor musunuz?
Her zaman sporu sevdim ve lise futbolu, basketbol ve pistte yazdım. Ancak, üniversiteye geldiğimde, futbol için çok küçük olduğumu, basketbol için atlama atış yapmadığımı ve pist koşmak istemediğimi gördüm.

Meslek planım göstermek ve koçluk yapmaktı ve beden eğitimi kurslarından birini alırken Golf & Bowling, eğitmen kolej bowling ekibini denememi önerdi. Bu temel fikir, kolej takımında 10. ve son noktayı kazanırken kaderimi mühürledi. Dört yıl sonra, bekarlar, çiftler, takım ve tüm etkinliklerde kolej şampiyonuydum ve daha sonra Londra’daki 1975 Dünya Şampiyonalarında yarışan ABD takımında bir pozisyon kazandım.

Louis’de beş yıl boyunca 9. sınıf bilimi göstermeye devam ettim ve katil “B” promosyonları doğmadan önce Denver’da 13 yıl boyunca kurumsal bir müdür oldum. İlk bowling etkinliğimi 1992’de düzenledim.

Katil “B” promosyonları aracılığıyla etkinlikleri planladığınız gruplar hakkında çok daha fazla bilgi verin.
Profesyoneller ve amatörler, yetişkinler ve çocuklar, bireysel ve kurumsal, yerel ve ulusal, yerli ve uluslararası da dahil olmak üzere her türlü çanak ve her türlü yerde etkinlik planladım. İki tutkumu başarıyla birleştirdim – KIDS ve Bowling – ve şimdi tamamen gençlik etkinliğim The Teen Masters’a adanmışım. Misyonu “gençleri bowling sporu yoluyla yaşam oyununa hazırlamak”.

Sadece muzaffer olanlar için değil, tüm katılımcılar için etkinliklerimi ilham verici ve unutulmaz hale getirmeye çalıştım. Etkinliklerimdeki katılımcıların yüzde 99’undan fazlasının “kaybedenler” olarak ayrılacağı garanti ediliyor, bu yüzden zorlukların karşılaştığı yaşamın diğer yönlerine hazırlık olarak [kazanma ve kaybetme farkını] yeniden tanımlamak için çok çalışıyorum – okul, iş veya ilişkiler. Vaaz ederken puanlama ortamını kasıtlı olarak zorlaştırıyorum, “Kazanmanın tam tersi kaybetmiyor; Bırakıyor. ”

Organizasyona gelince, şimdiye kadar hemen hemen her şeyi yaptım. Teen Masters, şimdi gerçekten yeteneklerimin ötesinde olacak şekilde büyüdü ve ben pazarlama ve kurumsal ortaklıklar kurmaya odaklanmak için ücretsiz olabilmem için operasyonları devralmak için çalışanların ve gönüllülerin bir altyapısı inşa etme sürecindeyim.

Öğretmenden Headhunter’a Spor Etkinlikleri Destekçisine/Yöneticisine adım attınız? Çocuklarla çalışmanız ve sizin spor için etkinlikler planlamanız ve sevdikleri şey size ne gösterir?
Headhunter olmak için öğretimden ayrıldığımda neye girdiğim hakkında hiçbir fikrim yoktu. Adım, St. Louis Post Dispatch’ta “Yılda 50.000 dolar kazanmak ister misiniz? Deneyim gerekmez. İyi iletişim becerileri, giden bir kişilik ve bir mizah anlayışı gerekli. ” 50.000 dolar, 13.500 dolarlık öğretim maaşımla karşılaştırıldığında akıl almazdı ve mizah anlayışımın diğer gereksinimlerdeki eksiklikleri telafi edeceğini düşündüm.
Bir düzine yıl sonra Colorado Personel Danışmanları Derneği başkanı olarak, ilk etkinliğimi “Adil İşe Alım Uygulamaları” adlı resmen düzenledim. Projeyi tasarladım, planladım ve gerçekleştirdim ve ulusal bir ödül aldım. Bir fikir alma ve zevk almanın yaratıcı süreci, o zamandan beri dışarı çıkmayan bir ateşi ateşledi.

Bowling, çocukları anlamlı bir şekilde meşgul edebileceğim bir otomobil. Katılımcılar üzerinde olumlu bir etki yaratırken iki tutku, çocuk ve eğitimi birleştirmeme izin verdi.

Sizce bowling’i bu kadar çekici yapan nedir?
Bowling’in çekiciliği, neredeyse her bireyin katılabileceğidir:null

Leave a Reply

Your email address will not be published.