gidiyor Ulusal Futbol Ligi, Las Vegas’taki büyük etkinliklerde ikiye katlanacak ve 31 Ocak’ta Allegiant Stadyumu’nda 2021 Pro Bowl’u ESPN ve ABC’de ulusal olarak yayınlanacak.

Pro Bowl, Raiders sonbaharda oynamaya başladığında Las Vegas’ta düzenlenen bir dizi büyük etkinlikten biri olacak. NFL Taslağı, Covid-19 pandemiden bu yana çevrimiçi bir etkinliğe dönüştürülmeden önce ilkbaharda Las Vegas’ta düzenlenecek ve lig 2022 taslağını şehre ödüllendirecekti.

Raiders Başkanı Marc Badain, “Akıncılar NFL Pro Bowl’u Allegiant Stadyumu ve Las Vegas’a davet ediyor” dedi. “Pro Bowl Haftası, NFL’nin sunabileceği en iyi etkinliktir ve ligin en büyük yıldızlarını onurlandırmak ve onurlandırmak için Las Vegas’tan çok daha iyi bir yer yoktur. NFL, LVCVA ve Akıncılar, Las Vegas’taki gelecekteki NFL etkinlikleri için temel oluşturacak dünya standartlarında bir etkinliğe bakıyor. ”

NFL, 2017’yi göz önünde bulundurarak Orlando, Florida’da Pro Bowl’u düzenliyor. 2011-2014 ve 2016 ile birlikte 2009 ile birlikte 1980’den itibaren Hawaii’nin Aloha Stadyumu’nda tutulduğu en iyi anlaşılıyor.

Peter O’Reilly, “Pro Bowl Haftası’nın keyfini Las Vegas hayranlarımıza ve ilk kez mahalleye getirmek için Las Vegas Sözleşmesi ile Las Vegas Sözleşmesi ile ortaklık kurmaya devam ediyoruz” dedi. NFL Kulüp Servisi Başkan Yardımcısı ve SportStravel Podcast’e yakın zamanda konuk olan Lig Etkinlikleri. “Orlando şehrine, son dört yılda Pro Bowl’u büyümemize ve ilerlememize yardımcı olma konusunda etkileyici ortaklığı için teşekkür ediyoruz. Florida Citrus Sports, Camping World Stadyumu, ESPN Büyük Spor Dünyası ve Orlando’ya giderken, yıllar boyunca inanılmaz çabalarınızı takdir etmenin yanı sıra gelecekte çok daha unutulmaz anlar üretmeye devam ediyoruz. ”

2021 Pro Bowl, bir haftalık futbol etkinliği olacak ve Las Vegas’ta NFL Bayrak Şampiyonası Oyunları, AFC ve NFC Team Metots ve Pro Bowl Skills Showdown için farklı etkinlikler yapacak. Aynı şekilde, bölgesel Las Vegas topluluğuna doğrudan fayda sağlayan bir dizi mahalle ve hayırsever odaklı etkinlikler olacak.

LVCVA’nın genel müdürü Steve Hill, “NFL’nin liderliğini ve 2021 Pro Bowl’u Las Vegas’a getirme taahhüdünü takdir ediyoruz” dedi. “En iyi NFL oyuncularını ve sadece Las Vegas’ta gerçekleşebilecek bir haftalık etkinlik için olağanüstü hayran kitlelerini tutmaya devam ediyoruz.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.