Calgary Stampede, şehrin topluluk inşası uzmanları Calgary Belediye Land Company (CMLC) ile birlikte BMO Center genişlemesi için önemli bir kilometre taşı işaret ediyor. Programda ideal olan ekipler, Calgary’nin Kuruluş Kültürü + Keyif Bölgesi’nde 500 milyon dolarlık bir iş olan Stampede Park’taki yeni tesiste çığır açıyor.

İnşaat öncesi aşamalar son 24 ay içinde sorunsuz bir şekilde ortaya çıktı. Calgary Stampede ve CMLC, 2019 ilkbaharında stil ekibini seçti ve Haziran 2020’de tesisin dönüştürücü stilini, geçen yılın yaz aylarında Hall F’nin inşasıyla uydu.

Mürettebat, siteyi geçen yıl önemli kamu hizmetleri yükseltmeleri ve yıkım çalışmaları ile hazırlamak için çalıştı ve kongre merkezini 560.000 metrekarelik genişlemesi için hazırladı.

Calgary Stampede Başkanı ve Başkanı Steve McDonough şunları söyledi:

BMO Center büyümesi, mahalle etkileşimi için sanat tesislerinin yanı sıra görev geliştirme ve turizm ile ekonomik yarar sağlayacaktır. Büyüme, Calgary’yi dünya çapındaki haritaya, daha büyük sözleşmeler ve ilimize toplantılar yaparak önde gelen bir kongre sunucusu olarak demirleyecek.

Önde gelen firmalar Stantec, Populous ve S2 mimarisinin ortaklığı tarafından tasarlanan binanın ustaca tarzı, Calgary silüetini önemli ölçüde dönüştürecek. Kiralanabilir alanı iki katına kullanarak mevcut BMO merkezinden önemli ölçüde daha büyük olmanın ötesinde, yeni tesis, kongre tesisi tasarımındaki bugünün en iyi yöntemlerini de içeride ve dışarıda yansıtacaktır.

İş, üç hükümet emrinin eşit katkılarının yanı sıra ekonomik çeşitlendirme şansı ile Calgary ve çevresindeki bölgede görev geliştirme şansı ile finanse edilmektedir.

Tesislerin yanı sıra federal rahip onurlu Catherine McKenna, şunları söyledi:

Calgary Stampede’nin tarihi 100 yılı aşkın bir süredir ve ‘Dünya’daki en büyük dış şovun’ büyümeye devam etmesinin yanı sıra Calgary, Alberta ve Kanada’nın ihtiyaçlarına uyum sağlamaya devam ediyor. Kanada Hükümeti, Stampede Park’taki BMO Merkezi’nin büyümesi için 500 milyon dolarlık bir yatırımı desteklemekten memnuniyet duyuyor. Bugünün çığır açması, büyük görevler üretecek ve Calgary’nin en iyi kongre hedefi olarak ortamını güçlendirecek olan bu önemli projenin bir sonraki adımıdır. Kanada’nın Tesis Planı sayısız projeye yatırım yapıyor, ülke çapında görevler üretiyor ve daha temiz, çok daha kapsayıcı topluluklar geliştiriyor.

Alberta Premier Jason Kenney, dedi:

Bugün BMO Center büyümesinin çığır açmasını ve Alberta’nın en büyük şehri için ne gösterdiğini kutlamak ilginç. Bu olağanüstü 500 milyon dolarlık iş, dünya standartlarında şehrimiz birinci sınıf bir fuar ve kongre merkezi sunduğu için sayısız görev ve milyonlarca dolar ekonomik faydalar üretmesine yardımcı olacak. Bu, ekonomik toparlanmamızda çok önemli bir adımdır, ayrıca Calgary’yi Batı’nın kalbi yapan iyimserlik, zor çalışma, vizyon ve girişimci ruhu gösterir.

İl Altyapı Rahibi Prasad Panda, ekledi:

BMO Center genişlemesi gibi altyapı işleri, Alberta’nın ekonomik iklimini, en çok ihtiyaç duyuldukları her seferinde iyi ücretli bina görevleri sağlayarak hareket ettiriyor. Uzun vadede, yeni kongre merkezinin programlanması ve operasyonları, sürekli istihdam şansını sağlayarak ve önemli ekonomik faaliyetleri destekleyerek tüm mahalleye fayda sağlayacaktır.

Çığır açmanın ardından, Stampede Park ziyaretçileri, sahadaki faaliyette bulunma konusunda önemli bir destek görmeyi bekleyebilirler. Bu çalışma, 17. Avenue Se uzantısı, Victoria Park/Stampede LRT istasyon iyileştirmeleri, yenilenmiş bir izdiham yolu perakende koridoru ve yeni etkinlik merkezi, yeni etkinlik merkezi dahil olmak üzere diğer önemli işlere karşılık gelir. alan.

Belediye Başkanı Naheed Nenshi, dedi ki:

BMO Center büyüme ilerlemesini görmekten çok memnunum. Victoria Park’ta canlı bir kültür + zevk bölgesinin geliştirilmesinde yeni görevler ve ekonomik faaliyetler üretirken, en üst düzeyde Hold City olarak işlevimizi sağlamlaştırıyoruz.

Başkan ve CMLC CEO’su Kate Thompson ekledi:

Bu işin bugün rutin olarak bina aşamasına girdiğini görmek beni çok heyecanlandırıyor. Bunun sadece bu bölge ve bir bütün olarak Calgary şehir merkezi için büyük, olumlu değişikliklerin başlangıcı olduğuna inanıyorum – bildiğimiz gibi, son birkaç yıldır bazı zorlukları yıpratmış olan şehrimiz için galvanizleme yapacak bir şey.

2024’te açıldığında, BMO Merkezi Batı Kanada’daki en büyük kongre tesisi olacak ve Calgary’yi dünya çapında rekabetçi toplantıların yanı sıra Konvansiyonlar pazarının en üst seviyesine yükseltecek.

BMO Center genişlemesi hakkında
BMO Kongre Merkezi, Calgary’nin tüketici için ana konumu olmuştur.null

Leave a Reply

Your email address will not be published.