Buffalo Sabres yıldızı Jack Eichel, ABD Hokey ile işbirliği içinde bir dizi yayılmayan jeton (NFT) başlatıyor. Opensea’da barındırılan Jack Eichel X Fox Ellis NFT Koleksiyon Müzayedesi, 4 Mayıs’a kadar 25 nft ve koşu içerir.

15 çok çaylak nft, dokuz kaptan jack nft ve bir Jack Eichel X USA hokey nft olacak. İmzalı mal ve hatıra da dahil olmak üzere açık artırma kazananları için de ödüller olacak. ABD Hokey NFT’nin galibi ayrıca imzalı bir oyun kullanımı sopa, imzalı forma ve gelecekteki Sabers ev oyunu için iki bilet alacak.

Eichel’in ajanı ve Global Hokey Danışmanları başkanı Peter Fish, “Jack, Blockchain teknolojisini doğrudan birçok tutkulu hayranıyla bağlantı kurmanın ve profesyonellere giden yolunda desteklediği için takdirini göstermenin heyecan verici yeni bir yolu olarak görüyor” dedi. “Jack, kuruluşlarında bir oyuncu olarak yolculuğuna saygı göstermenin bir yolu olarak mesleğindeki üç temel anı vurgulamak için Fox Ellis ve ABD Hokey ile ortaklık kurdu.”

Eichel’in 1 ABD Hokey Dünya Şampiyonası NFT’den 1’i onu ABD hokeyinde ulusal bir yönetim organıyla ortak olan ilk profesyonel hokey oyuncusu yapıyor.

Global hokey danışmanları başkan yardımcısı Peter Donatelli, “Bu ilk NFT açık artırması, Jack’in yeni nesil sporcular için örnek olarak hizmet etmeyi umduğu uzun vadeli bir planın bir parçası” dedi. “Sürekli değişen bir dijital dünyada, Jack Eichel x Fox Ellis NFT koleksiyonu, bireylerin kripto para birimi dünyasında deneyim olmadan bile hem kişisel markalarını hem de kamu kimliğini kontrol etmede proaktif bir yöntem alabileceğini gösteriyor.”

Fox Ellis Ajansı’nın kurucu ortağı Michael Browning, “NFT’lerin ve blockchain teknolojisinin önemi, algılanan bir eğilim veya kısa vadeli balondan çok daha büyük” dedi. “Bir markanın uzun ömürlülüğünü artırmak için yeni, daha genç, küresel bir kitleye ulaşan doğrudan tüketiciye platformlar aracılığıyla uzun vadeli hizmetlerden bahsediyoruz. Küresel sahnede, bir sporcunun adının, imajının, benzerliğinin arkasındaki veriler yakında birçok önemli varlığı haline gelecektir. Kontrolü ve yararlanmayı nasıl seçtikleri, başarılarını kişisel bir marka olarak tanımlayacak. ”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.