Silverstone Circuits Ltd, ünlü motor yarışları için pazar lideri bir akreditasyon çözümü olan TeamCard’ı seçti.

TeamCard akreditasyonunun seçimi, Formula 1® Pirelli British Grand Prix, geleneksel ve Monster Energy British Grand Prix MotoGP dahil olmak üzere Silverstone’daki tüm etkinlikler için akreditasyon sürecinde tesisleri optimize edecektir.

TeamCard CEO’su Malcolm Peden:

Silverstone devreleri ile olan bağlantımızı ek olarak genişletmekten memnuniyet duyuyoruz ve işlev zengin akreditasyon çözümümüzün sayısız faydalarını tanıdıkları için heyecan duyuyoruz.

Ekibimiz, TeamCard için bu son derece önemli müşterideki akreditasyon taleplerini desteklemeye son derece ileri bakıyor ve Silverstone’da düzenlenen ünlü etkinliklerin şirket ortağı olmaya devam ediyoruz.

Özellikle spor ve eğlence pazarları için geliştirilen ve geliştirilen TeamCard akreditasyonu, İngiltere genelinde çok sayıda mavi çip spor şirketi tarafından kullanılmakta ve aynı zamanda organizatörlere ve büyük etkinliklerin yöneticilerine verilen zorlukları zahmetsizce sunmaktadır. turnuvalar gibi.

TeamCard Akreditasyonu, akreditasyon isteklerini esnek bir şekilde iyileştirme yeteneği ile birlikte kutudan çıkarılan en iyi yöntem performansını kullanan fonksiyon zengin, tamamen özelleştirilebilir bir hizmettir. Hizmet, konumunuza veya etkinliğinize göre biletsiz tüm ziyaretçiler için toplam maruz kalma sunarken, her özel personel üyesi, medya temsilcisi, yüklenici vb.

Resim, Nezaket: TeamCard

Sports Location Company, EMEA’nın Premium Seat & Hospitality Sektörü için önde gelen etkinliği olan ALSD International’ı, üst düzey süit direktörler derneği adına yeni yapılar, yeniden modeller ve hizmet genişletmeleri ile optimize etmeye odaklanarak organize ediyor ve sunuyor. Daha fazlasını keşfetmek için afişe tıklayın…

2022 etkinliği, Levy UK + İrlanda’nın sponsorluğunda, tutma mekanımız Tottenham Hotspur Stadyumu’nun yanı sıra sektör lideri ürün ve hizmetleri sergileyen bir sergi, ağ oluşturma etkinlikleri ve sahne arkası gezisi yapacak.

#AlsDinternational – Avrupa’nın Premium Koltuk ve Spor Ağırlama Sektörü için Lider Etkinliği
#AlsD – Son 30 yıldır premium koltuk endüstrisine liderlik etmek
#sportsvenuebusiness – Endüstri Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler İçin Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.