Cleveland, ABD Açık Serisinin bir parçası olarak 22-28 Ağustos tarihlerinde yapılacak bir WTA Gezisi 250 etkinliği olan ilk profesyonel kadın tenis turnuvasına – Cleveland Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak. Etkinlik, Cleveland merkezli Spor Ajansı Topnotch Management tarafından sahip olacak ve yönetilecek ve Flats West Bank’taki Nautica’daki Jacobs Pavilion’da sahnelenecek.

Planlar, stadyum mahkemesinin nehir ve şehir merkezinin manzarasına sahip pavyonun altında inşa edilmesini ve beş ek mahkemenin genel mekanı tamamlamasını gerektiriyor.

Etkinlik turnuvası direktörü Kyle Ross, “Buradaki fırsat, Cleveland spor manzarasını değiştiren ve toplumu kalıcı bir şekilde şekillendiren uzun süreli bir etkinlik oluşturmaktır” dedi. “Cleveland hiçbir zaman bu seviyede yıllık bir kadın spor etkinliği olmadı ve WTA gezisi platformu aracılığıyla şehri sadece birinci sınıf tenise tanıtmakla kalmaz, aynı zamanda tenis dünyasını Cleveland şehrine tanıtabiliriz.”

Turnuvada, 32 single oyuncusu ve 300.000 dolar ödül para ve WTA sıralaması puanları için yarışacak 16 çift takımdan 54 maç yer alacak. Stadyum mahkemesi, 3.000’den fazla seyirciye oturma kapasitesine sahip olacak ve VIP Courtside kutularından genel giriş koltuklarına kadar oturma kategorileri ve dış mahkemelerde ek kontrol sunacak. Etkinlikte yemek kamyonları, bir bira bahçesi, canlı müzik, bir çiftçi pazarı ve bir sanat gösterisi yer alacak.

Greater Cleveland Spor Komisyonu başkanı ve CEO’su David Gilbert, “Topluluğumuz yıllık Kadın Tenis Derneği 250 etkinliğini araziye davet etmeye hazır” dedi. “Flats West Bank, silüetimizi sergileyecek ve 60 milyondan fazla ABD hane halkı olarak çarpıcı bir zemin sağlayacak ve en iyi kadın sporcuların rekabet etmesinin tadını çıkarmak için ayarlanacak. Tahmini 2 milyon dolarlık doğrudan harcama, gençlik ve programlama çabaları ile bu etkinlik topluluğumuzda kalıcı bir miras bırakacak. ”

Topnotch, Cleveland Raket Kulübü’nde düzenlenen bir ATP Challenger etkinliği olan Stowe, Vermont ve Cleveland Open’daki bir sergi etkinliği de dahil olmak üzere diğer tenis etkinliklerinde yer aldı.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.