Warwickshire Bölgesi Kriket Kulübü (WCCC), işletme masası tarafından bildirildiği gibi, “dönüşümlü” bir yılda gelir ve karda keskin bir artış yayınladı.

17,6 milyon sterlin ciro, 2020’ye kıyasla% 52 daha yüksekti, burada tüm maçlar kapalı kapıların arkasında oynanırken, işletme geliri% 330 artarak 1,2 milyon sterline yükseldi.

Edgbaston, İngiltere ve Yeni Zelanda arasındaki bir erkek test maçı için etkili bir şekilde alıntı yaparken, dört gün boyunca 60.000 taraftarda çizim yaparken, aynı şekilde İngiltere Hükümeti Etkinlik Araştırma Araştırma Programı’nın ilk Aşama 2 etkinliği olarak adlandırıldı. Bu, 2,8 milyon sterlin FAVÖK’den önce kazançlarda% 54 artışa katkıda bulundu.

Warwickshire CCC’nin işletme görevlisi Craig Flindall şunları söyledi:

Bu son para yılı, Yeni Zelanda’ya karşı İngiltere Erkekler Test Maçı için başarılı alıntımızla hem de hem test maçı hem de bir gün dünya çapında, hükümetin hayranların büyük olaylara risksiz geri dönüşünü araştıran araştırma çalışma programının bir parçası olarak dönüştürüldü. .

Büyük maç gelirleri, kulüp için kazançların ana itici gücünü temsil ediyor ve 2021, İngiltere ve Galler Kriket Kurulu’nun 31 günlük armatür tahsisinin bir parçası olarak test maçının planlanmadığı ılımlı bir yıl olarak bütçelendi ( ECB) 2020-2024 programı için 2018 yılında Edgbaston’a verildi.

Yüzler de aynı şekilde ilk sezonunda inanılmaz derecede öne çıktı, dört oyundan ikisi ve Birmingham Phoenix erkeklerinin yanı sıra kadın takımları da ikinci ve üçüncü oldu.

İleriye baktığımızda, 2022’de yedi erkeğin büyük maç günlerinden beşini sunduk. Birmingham 2022 Milletler Topluluğu Oyunlarında sekiz günlük kadın T20I yarışmasını düzenlemek, Edgbaston’u spor dünyasının merkezinde tutacak eşsiz bir şans.

Test maçına ek olarak, Edgbaston da aynı şekilde İngiltere’nin Royal London’un bir gün dünya çapında Pakistan’a karşı Pakistan’a karşı, aynı zamanda 18.000 kişilik bir kalabalığı memnuniyetle karşıladı.

ALSD Worldwide’daki Sports Location Business ve Rutin Katılımcının uzun süredir devam eden bir sponsoru olan PTI Digital, Edgbaston Stadyumu’nun yenilik ortağıdır.

Hükümete önerisinin bir parçası olarak Edgbaston, risksiz stadyum girişini güvence altına almak ve seyirci deneyimini geliştirmek için yeni yeniliğe yatırım yaptı. Yeni akıllı telefon uygulaması, bilet, perakende alımları, seyirci bilgileri ve yiyecek ve içecek siparişleri için test maçının dört gününde 314.344 görüntüleme aldı.

Warwickshire CCC genel müdürü Stuart Cain şunları söyledi:

2021 deneyimimizin, gelecekte tam olarak kaç spor etkinliğinin çalışacağı için bir plan ürettiğine inanıyoruz.

Uygulamamızın 2021’de tanıtımı, seyircilerin telefonlarında biletlerle girmelerini, aynı zamanda yiyecek ve içecek siparişi vermelerini, engelli seyirciler için koltuk seçimi ile gönderilmesini sağladı. Dünyanın en iyi seyirci deneyimlerinden birini üretmeyi hedeflediğimiz için uygulamaya daha fazla yatırım devam edecek.

Kulüp, Edgbaston’un Sergi Salonu’nun 180 günden fazla bir süredir aşı merkezi olarak faaliyet gösterdiği için mahalledeki en büyük işlerini de kutlarken, kulüp de pandeminin başlangıcından bu yana ilk kitlesel dini olaylardan birini düzenledi, 500’den fazla. İbadetler Eid ul Adha’yı işaretlemek için dua edecekler.

Birmingham’daki Afrika Karayip Etkileşim Programı’nın (ACE) bölgesel sunumu gibi gece yarısı Ramazan Kriket Ligi gibi yeni çabalar da başlatıldı.

Edgbaston Vakfı da aynı şekilde, şehrin en savunmasız çocuklarına hayır kurumları ve mahalle grupları tarafından sağlanan 15.000 oyuncak toplamak için hayır kurumlarıyla ortaklık kurdu.

İlerleme Ortakları ile birlikte Patrizia, 2020’de 375 konut dairesi, perakende birimleri ve 2022 sezonundan önce tamamlanacak yeni bir Piazza’nın inşası üzerine başladı.

Bu yılın ilerleyen saatlerinde Edgbaston’un yeniden geliştirilmesi ile ilgili planlar ortaya çıkacak.

Kaynak: thusinessdesk.com

Görüntüler, Nezaket: Edgbaston / Warwickshire CCC

Ana Resim (Top): 17 Ağustos 2017’de Birmingham, İngiltere’de Edgbaston’da İngiltere ve Batı Hint Adaları arasında 1. Yatırım Testi

Spor Konumu Business, High-High-End Suite Direktörleri Derneği (ALSD) adına yeni yapılar, yenileme ve hizmet genişletmeleri ile geliri artırmaya odaklanan Premium Koltuk ve Ağırlama Sektörü için önde gelen etkinlik ve 365 mahalle ALSD International’ı organize ediyor ve sunuyor. .

2021 Hibrid Edition, Liverpool Futbol Kulübü tarafından düzenlendi ve Everton’un Goodison Park’taki ağ etkinliklerinin yanı sıra M&S Bank Arena’nın yanı sıra endüstri lideri ürün ve hizmetleri sergileyen bir sergi olan üst düzey bir konferans yaptı. 2022 etkinliği önümüzdeki günlerde açıklanacak!

#AlsDinternational – Avrupa’nın önde gelen enull

Leave a Reply

Your email address will not be published.