Efsanevi Artırılmış Kase Stadyumu, bir uzatma yenilemesinden sadece birkaç yıl sonra, Los Angeles merkezli bir mimari firma, çevredeki bölgenin yenilenmesine bakmasını istedi. Stadyum dışında.

Artan kase işletme işi, Pasadena, California’daki konut mülkünün bölümleri için programlama olanakları ve park etme dahil bu programlara uyması için gereken uzun vadeli değişiklikler de dahil olmak üzere bir plan oluşturmak için Jerde ile birlikte çalışacaktır.

“Yerleştirmede dünyanın en saygın isimlerinden biri olan Jerde ile birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz ve başarılı sporlar ve dünyanın dört bir yanındaki eğlence mekanları tasarlama geçmişi, artan kase için mükemmel bir şekilde şekillendiriyor” dedi. Artan kase işletme şirketinin genel müdürü Darryl Dunn ve artan kase işletim şirketi genel müdürü Darryl Dunn.

Artan kase stadyumu sadece yıllık artan kase oyununu değil, aynı zamanda UCLA futboluna da ev sahipliği yapıyor. Beş Süper Kase (1993’ten beri hiç olmasa da), 1984 Olimpiyat Yaz Oyunları Futbol Yarışması, 1994 FIFA Erkekler Dünya Kupası, 1999 FIFA Kadınlar Dünya Kupası, dört BCS Şampiyonası Oyunu ve iki kolej futbol playoff yarı finali düzenledi.

1922’de açılan stadyum, ulusal bir tarihi dönüm noktasıdır ve 92.542 koltuklardır, bu da onu dünyanın en büyük 15 stadyumundan biri haline getirir. Üç yıl önce tamamlanan birkaç aşamada 183 milyon dolarlık bir yenileme yapıldı ve kablosuz altyapı, girişlerden birinin dışında bir tuğla donör plaza, yenilenmiş bir şampiyon mahkeme artı yeniden inşa edilmiş bir skor tahtası içeriyordu. Stadyum benzer şekilde, mevcut basın kutusunu genişletilmiş, yenilenmiş bir çalışma alanı artı 54 üst düzey süit, 48 loge kutusu ve eski UCLA koçunun adını taşıyan Terry Donahue Pavilion’un bir parçası olarak 1.200 kulüp koltuğu ile değiştirdi.

Jerde’nin başkanı ve stil direktörü John Simones, “Artan kase stadyumu, dünyanın en çok spor alanlarından biri ve bu olağanüstü mülkle çalışmak bir onurdur” dedi. “Artan kase işletim şirketi ile çalışırken, hem artan kase hem de çevredeki topluluklar için anlamlı yöntemlerle konut mülkünü düzgün bir şekilde güncelleme şansı arayacağız.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.