DreamHack ile birlikte bir araya geldi ve ESL, Twitch ile çift tarafından düzenlenen yarışmaların sadece 2022 ile yayınlandığını görecek üç yıllık bir sözleşme yapmayı kabul etti.

Twitch şu anda 2020’de Dreamhack ve ESL yarışmalarında akış etkinlikleri için münhasır olmayan haklara sahip, ancak bu iki yıla uygun özel korumaya dönüştürülecek. Anlaşmanın bir parçası olarak Twitch, ESL Pro For CS: Go, Starcraft II ve Warcraft III, ESL Pro League, ESL One, Intel Extreme Ustalar, DreamHack Ustaları, Dreamhack Open dahil olmak üzere tüm yarışmaları yayınlayacak ESL Ulusal Şampiyonası olarak.

Sözleşme, Twitch’in Ulusal Kadın Hokey Ligi, NBA2K Ligi Oyunları ve ABD Basketbolu ile ilgili mevcut hak teklifleri üzerinde gelişiyor.

İttifaklar kıdemli başkan yardımcısı Benjamin Vallat, “ESL ve Twitch, eSpor tarihinde bunu anladığımız gibi önemli oyuncular oldu” dedi. “Ortaklığımızın devamı sadece hayranlar için malzeme tekliflerini geliştirmeyecek, aynı zamanda ESL, Dreamhack ve Twitch’in yıllar boyunca geliştirdiği yüksek eSpor mahallesi. Ortaklığın bir parçası olarak Twitch, ESL’yi ve DreamHack yarışmalarını akışı için merkezi bir merkez olacak. İşletme, yayın entegrasyonlarını koordine etmek ve ileriye dönük en büyük eSpor yarışmalarından birkaçının sponsorluklarını en üst düzeye çıkarmak için doğrudan ESL ve DreamHack ile birlikte çalışacak. ”

ESL ve Dreamhack’in dijital hakların dahil edildiği doğrusal teklifleri, özellikle Avrupa’ya da aynı şekilde Çin’de de kabul ettiği ülkelerde istisnalar olacaktır. ESL daha önce Twitch’e dönmeden önce 2018’de Facebook ile bir teklif vardı ve video paylaşım platformu YouTube yıla uyuyordu.

ESL dünya çapında medya kıdemli başkan yardımcısı Frank Uddo, “Canlı akışlı esports son yıllarda Twitch’e aitti” dedi. “Dünyanın en büyük eSpor turnuvalarından birkaçını almaya devam ederken, esports endüstrisinin geleceğini güvence altına almanın yanı sıra hayranlar için en iyi oyun deneyimini sağlamak için Twitch ile daha iyi çalışmak sadece doğal geliyor.”

Dreamhack kısa bir süre önce Corsair, oyun ve akış ürünleri üreticisi ile bir sponsorluk uzantısı sağladı. Yeni teklif, Corsair’in Dreamhack turnuvalarına verdiği desteği sürdürerek 2020 yılının sonuna kadar devam ediyor. Yan kuruluşu Elgato ile Corsair de Dreamhack’in Stream stüdyosunun resmi ortağı olacak.

Dreamhack ortak CEO Roger Lodewick, “Bu ortaklık, hem bir iş hem de topluluk olarak Dreamhack için bir kilometre taşıdır. “Twitch ile ekip çalışmamız, hala Justin.tv olduğu 2009 yılına dayanıyor-Bu yeni kolektif medya ortaklığı, uzun süredir devam eden ortaklığımızı yeniden bağlıyor ve Twitch’in topluluğumuza yanı sıra değeri ve alaka düzeyini vurgulamaktadır. ESL/Dreamhack eSpor malzemesinin dünya çapında Twitch kitlesine getirdiği değeri. ”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.