Ashton Gate Stadyumu ile ortaklaşa Stadium Wi-Fi’yi duyurdu, hayranların artık mekan boyunca en son Wi-Fi’ye erişebileceğini açıkladı- Stadyum ‘İlk’ – Zeetta Networks’ün yazılım geliştirme ve uzmanlığı olmadan imkansız olacak yazılım tanımlı ağlar (SDN) aracılığıyla.

Zeetta Networks, proje ortakları, ruckus kablosuz ve IP performansıyla birlikte, Ashton Gate’te bir oyun veya etkinliğin tadını çıkaran her fanın-stadyum kasesinde, restoranlarda, barlarda veya eşliklerde olsun-sınırsız olarak erişebileceğinden emin oldu. , ücretsiz Wi-Fi, maç günü deneyimini geliştirmek.

Ashton Gate Stadyumu Teknoloji Başkanı Paul Lipscombe şunları söyledi:

Etkinliklerimizde dijital deneyimi geliştirmek için devam eden planlarımız, koltuklarındaki tüm ziyaretçilerimiz için tamamen ücretsiz ve ayrıntılı Wi-Fi kapsamı sağladı ve Zeetta ağlarının ve ortaklarının özveriden çok daha fazla memnun olamadık. bunu gerçekleştiren yazılımı oluşturmak.

Bu teknoloji, Zeetta Networks’ün NetOS® yazılım tanımlı ağlarını mekana birden fazla satıcının geliştirmesi için bir platform olarak getirmek için bir yılı aşkın bir süredir Ashton Gate Stadyumu ile üzerinde çalıştığı daha geniş bir projenin bir parçası.

Zeetta’nın satıcı agnostik tekniği, teknolojik ilerlemelerde büyük ölçüde gereklidir, çünkü hoparlör ve ısıtma sistemlerinden tills ve güvenlik ekibine kadar herhangi bir bireyin ve herhangi bir şeyin bağlanmasına izin verir.

Innovate UK tarafından desteklenen bu ‘Bir Tür’ projesi, Ekim ayında Zeetta tarafından düzenlenen ve Ashton Gate’de düzenlenen Akıllı Altyapı 2017 etkinliğinde ortaya çıktı. Spor mekanı iş dünyası ‘Katie McIntyre de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından 80’den fazla endüstri uzmanı, SDN aracılığıyla mekanların ve altyapıların nasıl’ akıllı ‘hale getirilebileceğine dair fikir edinmek için katıldı ve’ canlı ‘gösteriler bu teknolojinin işlevsel ve küresel uygulamalarını ortaya çıkardı.

Ashton Gate Stadium’un dijital yöntemi, 2018’de mekanlarda ve akıllı stadyumlarda sınırları zorlamaya devam edecek ve Zeetta, teknoloji yoluyla akıllı seçeneklere erişebilmesi için bireylerin yanı sıra bireyleri ve mekanı güçlendirecek.

Ashton Gate Stadyumu’ndaki bu heyecan verici gelişme hakkında çok daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Buraya Tıkla.

Bir SVB sponsoru ve reklamveren olan Zeetta Networks hakkında çok daha fazla bilgi edinmek için, buraya tıklayarak sunan dizinlerine göz atın.

#Sportsvenuebusiness – sizi bilerek!

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.