Galli Futbol Ligi Kulübü Caerau Ely AFC için planlar sunuyor, Cardiff evinde 150 kişilik yeni bir stand oluşturma planlarını açıkladı.

Ticaretini Galli futbolun ikinci seviyesine katan Caerau Ely AFC, aynı zamanda bir eğitim sahası ve yeni bir kulüp binası inşa etmek istiyor – bunların hepsi lig düzenlemelerine uyduğundan emin olacak.

Sanatçının kulübün CWRT-TYR-ALA sahasındaki yeni standının nasıl görünebileceğine dair izlenimleri, yayınlandı, yukarı ve altına bakın.

Caerau Ely AFC, 2014-15 yıllarında Bölüm 1’in kazananları oldu, ancak tesisleri en iyi uçuşa adım atmak için gerekli olan geleneksel değildi.

Başkan Mark Rees, kulübün Welsh Premier League futbolunu Western Cardiff’e getirme hırsları olduğunu, ancak Caerau Ely AFC’nin gelecek sezon için Tier Tier’de getirilen kriterleri de karşılaması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Rees dedi ki:

Gelecek sezonun Welsh Football League Division One seviyesinde 250 sandalyeye sahip olması bir gereklilik. Stand bizim için bir ihtiyaçtır ve Soyunma Odaları için minimum boyut gereksinimi de vardır.

Topluluğumuz için en iyi tesisleri almamıza hevesliyim.

Yetkili, gelişimin Galler Futbolu tarafından destekleneceğini ekledi.

Uygulamanın bir parçası olarak gönderilen bir tasarım ifadesi şunları söyledi:

Temel amaç, yüksek kaliteli tasarım kullanan çevresi ile olumlu bir şekilde etkileşime giren modern bir gelişme yaratmaktır.

Program, site konumunun niteliğine dikkat eder ve gelecekteki sakinler ve mevcut bitişik işgalciler için yaşam ve gizlilik kalitesinden emin olmayı amaçlamaktadır.

Şemanın ölçeği, şu anda Caerau ely AFC’de ifade edilen ihtiyaçlar tarafından çözülmektedir.

Clubhouse’un uzantısının yanı sıra, şema yeni bir 60m x 40m eğitim perdesinin kurulumunu görecekti.

Konu, kulübün gerekçeleri düşen Glamorgan Konseyi Vale’deki bir planlama komitesi toplantısında ele alınacak.

Yeni standın nasıl görünebileceğini gösteren tasarım oluşturma

Kaynak: walesonline.co.uk

#Sportsvenuebusiness

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.