RIBA, ARB, Martin Robinson’da İngiltere Danışmanlığı Müdürü olarak adlandırıldı, Perkins Eastman stüdyosu Meis’te İngiltere Danışmanlık Müdürü seçildi. Londra merkezli Robinson, ticari, boş zaman ve spor mimarisi uygulama alanlarında otuz beş yıllık özel bir bilgi birikimi kullanıyor. Stüdyo İngiltere ve Avrupa’daki varlığını artırdığı için, vazgeçilmez deneyimi ve kanıtlanmış liderliği ekip için müthiş bir varlık olacaktır.

Güney Bankası’nın politekniğinden mezun olduktan sonra Robinson, mimari kariyerine başladı ve Londra’daki tasarım firmalarında hızla bilgi edindi.

Yirmi dört yıl boyunca İngiltere’nin en büyük spor odaklı firmalarından biri olan KSS Design Group’ta genel müdür olarak görev yaptı. Oradaki görev süresi boyunca Robinson, firmanın finans, sağlık ve güvenliği, insan kaynakları, bilgi teknolojisi ve ofis yönetim gruplarını denetleyerek uygulamanın günlük çalışmasından sorumluydu. Ayrıca İsrail, Fransa, Portekiz, Avustralya, Yeni Zelanda ve Katar’da uluslararası fırsatları birkaç isim verdi.

Düz başlı bir duyarlılıkla Robinson, gerçek bir liderdir. Profesyonellik ve gösterilebilir yeteneklere olan doğuştan bağlılığı, dokunduğu her projede açıktır. Londra 2012 Olimpiyat mekanları da dahil olmak üzere çeşitli yüksek profilli futbol ve spor projelerinde teknik danışman olarak görev yaptı. Ayrıca, şu anda Liverpool, İngiltere’de yapım aşamasında olan Bramley-Moore Dock’ta Everton FC için yeni stadyum geliştirme çabasını da destekledi.

Everton’un Liverpool’un tarihi sahilindeki ünlü yeni evi, geleneksel futbol misafirperverliği ve maç günü deneyimlerinin yeniden ayarlanması için bir fırsat sunacak. Robinson, stüdyonun şu anda yapım aşamasında olan yeni stadyumu geliştirme çabasını destekledi. Kredi: BDP modeli
Dan Meis, FAIA, RIBA, Meis’in kurucusu ve yönetici müdürü – Perkins Eastman stüdyosu şunları söyledi:

Martin, çeşitli diğer bina türleriyle birlikte spor tasarımında kapsamlı deneyime sahip çok deneyimli bir kıdemli mimar ve onu gemiye almaktan heyecan duyuyoruz. Özellikle İngiltere’de, tasarım liderliğinin kanıtlanmış geçmişi ile, etrafında bir ekip oluşturmayı ve yakın gelecekte hızla ek fırsatlardan yararlanmayı dört gözle bekliyoruz.

Robinson dedi ki:

Dan’ın çalışmalarına ve Meis’in kültürüne, becerisine ve gelişimine uzun zamandır hayran kaldım – Perkins Eastman stüdyosu. Danışmanlık müdürü olarak, önde yer değiştirirken, İngiltere ve Avrupa’da varlığını büyütmeye devam ederken stüdyo yönünde gezinmeye yardımcı olmak ve her şeyden önce çığır açan spor projelerinin sınırlarını zorlamaya yardımcı olmak istiyorum.

Meis – Bir Perkins Eastman stüdyosu, Martin Robinson’u takımdaki yeni rolüne yükseltmekten heyecan duyuyor.

Premium Satışlar, Hospitality & Catering, Everton FC başkanı Oliver Wright, katılımcıların yeni stadyum için kavramların denendiği Goodison Park gezisine muamele edildiği ALSD International 2021’deki 40+ endüstri uzman konuşmacılarından biriydi. . Vicky Jaycock, Kıdemli Müdür – Yeni Stadyum Satış, Everton, ALSD Uluslararası Danışma Kurulu’nda oturan 38 en iyi endüstri yöneticisinden biridir.

Meis Hakkında – Bir Perkins Eastman Stüdyosu
Meis – Los Angeles ve New York’taki ofisleri olan bir butik tasarım uygulaması olan Perkins Eastman stüdyosu, deneyim ve gösteri tasarımı konusunda uzmanlaşmıştır. Spor ve ev eğlence mekanlarından kentsel aktivasyona kadar Meis, insanlara toplanıp kutlamaları için ilham veren ortamlar yaratır.

Civic, kentsel, ev eğlencesi ve spor mekanlarının tasarımında önde gelen yenilikçilerden biri olan Dan Meis, uygulamaya öncülük ediyor. Mesleğin ultra yaratıcı ve yetenekli bireylerden oluşan birçok ilham verici uygulamasından biri olarak tanınan Meis, müşteriler için önemli yatırım ve gelir üretiminden kaynaklanan ödüllü, farklı ve unutulmaz seyirci deneyimleri yaratır.

Sports Venue Company, Lüks Süit Direktörleri Derneği adına yeni yapılar, RemodoDellings ve Hizmet Genişlemeleri aracılığıyla geliri optimize etmeye odaklanan Premium Seat & Hospitality sektörünün önde gelen etkinliği olan ALSD International’ı organize ediyor ve sunuyor.

… 2022 etkinliğinde üst düzey bir konferans, sektör lideri ürün ve hizmetleri, ağ oluşturma etkinliklerini ve Levy UK + İrlanda’nın sponsorluğunda Tottenham Hotspur Stadyumu’nun perde arkası gezisi yer alacak.

#AlsDinternational – Avrupa’nın Premium Koltuk ve Spor Ağırlama Sektörü için Lider Etkinliği
#AlsD – Son 30 yıldır premium koltuk endüstrisine liderlik etmek
#sportsvenuebusiness – Endüstri Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler İçin Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.