eşit bir omurga nasıl tutulur

Bir yarışma sırasında duygularınızı yönetmek ve soğukkanlılığı korumak kolay değildir, ancak oyununuzu kurmaya devam ederseniz inanılmaz derecede gereklidir…

Sizi oyununuzdan çıkarabilecek çok sayıda şey var:

Bir jimnastikçi için zayıf bir rutin

Bir beyzbol oyuncusu için bir çöküş

Bir basketbol oyuncusu için bir dizi kaçırılan atış

Bir tenis oyuncusu için servisinizi kaybetmek

Bir golfçü için çift bogey

Bir futbol kalecisi kötü bir hedefe izin veriyor

“Keel bile” duygusal bir dengeyi korumayı ifade eder.
Eşit bir omurga, rekabetçi sezonda kaba yamalara çarptığınızda iyi gittiğinizde ve iyi düşük olmamanızın yanı sıra yüksek olmamanızdır.

Miami Warm Point koruyucusu Tyler Johnson, NBA’deki zamanının çoğunu 82 oyun sezonunun inişleri ve çıkışlarıyla eşit bir omurga tutmayı keşfetmeye adadı.

Johnson, 2014 NBA Taslağı’ndaki her takım tarafından göz ardı edildi…

Hazırlanmamış bir çaylak olarak Johnson, 2014 NBA Yaz Ligi’nde Miami Warm için oynadı. Birkaç ay sonra, Johnson Warm tarafından feragat edildi ve ilerleme liginde oynamaya seçildi.

2015 yılında Johnson, 10 günlük bir sözleşme imzaladı, ancak sözleşmenin süresi dolduktan sonra sıcak tarafından tutulmadı. İki hafta sonra Johnson, Warm ile iki yıllık bir teklif imzaladı ve oyununu bir sonraki seviyeye yükseltmek için çabalarını artırdı.

Johnson iki yaralanma ile savaştı (hasarlı bir çene ve yaralanma alıyor), ancak 2016’da Johnson, Heat ile dört yıllık 50 milyon dolarlık bir sözleşme imzaladı.

Johnson, oyununu bir sonraki seviyeye taşıyacak olup olmadığını anladı, aynı zamanda bir eşit kafeyi koruma yeteneğini gerektireceğini anladı!

Üç sezonunun her biri olan Johnson, maç başına dakikalarını gördü ve üçüncü yılında 13,7’lik tipik bir meslekle her yıl maç başına puanlarını iyileştirerek yanıt verdi.

Johnson: “Bunun büyük olasılıkla ihtiyaç duyduğum en önemli şey olduğuna inanıyorum – oyunun zihinsel unsuru. Fiziksel olarak bu ligde gerçekten harika bir oyuncu olacak araçlara sahip olduğuma inanıyorum. Sadece zihinsel olarak onunla kalıyor. Çok uzun bir sezon. Çok sayıda iniş ve çıkışlar olacak, ancak tüm fantastik oyuncular o eşit kafe’ye sahip olmaktan, kendilerine çok yüksek veya düşük olmamaktan bahsediyorlar. Üzerinde çalıştığım bir şey. ”

Tıpkı Johnson’ın zihinsel oyunu üzerinde çalışma taahhüdünde bulunduğu gibi, siz de yapabilirsiniz.

Bestelenmiş ve duygusal olarak dengeli kalmak için ilk adımı atarak, sezon boyunca çok daha üretken ve tutarlı olabilirsiniz.

Yarışma sırasında eşit bir omurga tutmak için ipuçları:
Görünümünüz, görünüşünüzden çok daha önemli. Olumlu bir bakış açısı koruyabiliyorsanız, zirvenizde oynamak için çok daha iyi bir ortamdasınız.

Sporcular içe döndüklerinde zorluk çekiyorlar ve yoğun duygularına karışıyorlar.

1. Olumsuz duygular için tetikleyicilerinizi kabul edin.

Sizi kapatan nedir? Hatalar, kötü çağrılar veya kaba rakiplerden sonra üzülüyor musunuz?

2. Bu tetikleyicilere tepkinizi değiştirmeyi keşfedin.

Örneğin, bir yetkili tarafından kötü bir telefon görüşmesi, üzülmediğiniz bir gerçektir. Duygularınızı değiştirmeye tepkinizi değiştirme…

“Bu haksız ve kazanma olasılıklarıma zarar verecek” üzerinde durmak yerine, şunları değiştirebilirsiniz: “Bu uzun bir oyun üzerinde sadece bir telefon görüşmesi. Refs kararı benim kontrolüm dışında. Bir yer değiştirmeyi kabul edin. ”

3. Momentumu yanınızda tutmak için, incelemeden zevk almaya devam edin ve sizi bu pozisyona sokan aynı oyunu oynamaya devam edin.

Tam olarak nasıl performans gösterdiğinizi dikte eden duygularınızdan ziyade duygularınızın efendisi olmalısınız.

“Oluşturulan sporcu” ile hataların nasıl fethedileceğini tam olarak keşfederek başlayın.

Sporda soğukkanlılığı artırmak için zihinsel oyun tekniklerini öğrenin!

Performans stresini ve kaygıyı hızlı bir şekilde nasıl durduracağınızı keşfetmek isteyen bir sporcuysanız, bu “kritik anlar” sırasında hazır olun, sakin ve yönetin, bestelenen sporcu hakkında daha fazla şey keşfedin!

Oluşturulan bir zihniyet keşfetmek için güçlü teknikler geliştirilebilir, ancak ilk önce zihinsel küreyi ve gerektiğinde hemen soğukkanlılığa sahip olmanızı önleyen zincirleri soymalısınız.

Crunch-zamanında en iyinizi gerçekleştirmek için genel bir güveniniz ve soğukkanlılığınız varsa ne kadar daha iyi yaparsınız?

Oluşturulan Sporcu CD’si ve çalışma kitabı programı, 14 günlük soğukkanlılığı artırma egzersizlerini içeren 2 ses CD’sinden oluşur ve 14 günün her birinde size rehberlik eden çalışma kitabına uymak, stratejileri uygulamanıza yardımcı olur, ayrıca Baskı ile başa çıkmanın yanı sıra egzersizleri kişisel kırma zamanı zorluklarınıza da özelleştirir.

Önemli CD programlarımızdan biri hakkında daha fazla bilgi edininnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.