Northstar Toplantıları Grubu, Takımlar ’20 Seminer ve Expo’nun 19-22 Ekim 2020’de Houston’da yapılacağını açıkladı. Amerika’nın ikinci kez olacak Dördüncü büyük şehir, dünyanın en büyük spor etkinliği organizatörleri toplantısı olan takımları düzenledi.

“Houston, iki süper kase, iki final dört ve üç NCAA erkek basketbol bölgesi düzenleyen ulusal spor sahnesinde büyük bir oyuncu oldu, çünkü takımların semineri en son 2004’te düzenlenir” diyor. Harris İlçe-Houston Spor Otoritesi (HCHSA) polisi. “Hosting Takımları ”20, Houston ve Harris bölgesini spor etkinlikleri için çok büyük bir yer yapan her şeyi bir kez daha sergilememizi sağlayacak.”

Teams ’20’ye katılanlar-88 milyon uzay gecesine karşı bekçi ve her yıl sporla ilgili seyahatin ürettiği 31 milyar dolarlık doğrudan maliyetler de dahil olmak üzere George R. Brown Kongre Merkezi’nde toplanacak. 1.2 milyon metrekarelik George R. Brown Kongre Merkezi, ülkenin en büyük kongre merkezlerinden biridir ve Avenida Houston bölgesini demirlemektedir. Toyota Merkezi, Houston Rockets House ve Houston Astros House Minute Maid Park tarafından kuşatılan George R. Brown Kongre Merkezi, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki sporla ilgili fantastik seyahat bölgelerinden birinin merkezidir.

“Houston, takımların semineri ve fuar için mükemmel bir bekletme şehridir ve 2020’de geri dönmekten heyecan duyuyoruz,” diyor takım seminerinin yaratıcısı Timothy Schneider Takım Semineri ve Expo’yu düzenler. “Houston’ın olağanüstü tesislerinin yanı sıra spor etkinlikleri düzenlemek için birinci sınıf ünü, onu etkinlik organizatörleri için doğal bir seçenek haline getiriyor.”

2020’de, Teams Seminer & Expo’ya ek olarak Houston, Mart ayında NCAA Erkekler Basketbol Güney Bölge Finalleri, Mayıs ayında UCI BMX Dünya Şampiyonası ve Haziran ayında ABD Kadın Açık Golf Şampiyonası’nı yapacak. 2021 Dünya Masa Tenis Şampiyonası, 2023 NCAA Erkekler Final Four ve 2024 Kolej Futbol Playoff Ulusal Şampiyonası da Houston için planlanıyor ve HCHSA 2026 FIFA Dünya Kupası’nı da şehre getirme çabasına öncülük ediyor.

Teams Seminer & Expo, ABD Olimpiyat Komitesi’nin SportsLink’in özel evi ve NGB En İyi Yöntemler seminerleri olarak hizmet vermektedir. Olimpik Sportslink’in takımlarla birlikte konumlandırılması, 50 yaz ayının baş yöneticilerinin yanı sıra etkinlik yöneticilerinin yanı sıra kış Olimpiyat sporları yönetim organlarının, 25 Paralimpik sporun yanı sıra 38 multisport organizasyonunun katılımını garanti ediyor. Hepsi, bu kuruluşların Amerika Birleşik Devletleri’ndeki katılımcıları yanı sıra yaklaşık 90 milyon üyesi temsil ediyor.

Ulusal Belirleme Oyunları Kongresi aynı şekilde yıllık sempozyumunu ekiplerle birlikte bulur.

Teams’19 11-14 Kasım’da Anaheim’da yapılacak.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.