tanıttığından. Bu dijital mülkiyet, hayranların kulüp danışmanlarına katılmalarının yanı sıra ödüller almalarını sağlayacaktır.

Monaco (ASM) hayranları artık $ ASM Fan Token ™ ‘i Socios.com uygulamasında, 18 Ocak 2022 Salı gününden itibaren, bu ustaca dijital varlığın satışının ilk aşaması olan “Fan Jeton Teklifi” sırasında satın alabiliyor .

Kulüp tarafından başlatılan istişarelerde yer almak isteyen tüm kişilerin $ ASM Fan Tokens ™ ‘nin 2 €/birim sabit maliyetiyle satın almasını sağlayacak 3 aşamada 22 Ocak Cumartesi gününe (15:00 CET) kadar sürecek. :

Aşama 1: 18 Ocak Salı (13:00) – 21 Ocak Cuma (12:59) arası $ ASM Fan Tokens ™ satın alımları kişi başı 5’te sınırlandırıldı.

Aşama 2: 21 Ocak Cuma (13:00) – 21 Ocak Cuma (14:59), ASM $ Fan Tokens ™ satın alımları kişi başı 15’te sınırlandırıldı.

Aşama 3: 21 Ocak Cuma (15:00) – 22 Ocak Cumartesi (15:00), $ ASM Fan Tokens ™ satın alımları kişi başı 30’da sınırlandırıldı.

Toplamda 300.000 $ ASM Fan Token ™ bu 5 gün boyunca piyasaya sürülecek. 28 Ocak’tan itibaren $ ASM Fan Token ™ daha sonra “listelenecek” ve dünya çapında alım satıcı olacak.

$ ASM Fan Token ™ sahipleri Paris SG’ye karşı kullanılan özel yamayı seçebilir
$ ASM Fan Token ™ sahipleri, Ocak ayı sonuna kadar iki oy verileceği için oylarını sayma şansına sahip olacaklar.

İlk oylama 18 Ocak Salı günü başlayacak ve 1 Şubat’a kadar konumu alacak ve Monaco oyuncularının Paris SG’ye (20 Mart) karşı üniformaları üzerinde giyeceği özel yamada bir konsültasyon yapıldı. Bunun için, prestijli markalar ve yüksek profilli sanatçılarla birlikte çalışan sanatçı Nairone Defives, hepsi Red & White destekçilerine haraç ödeyen 3 yüce model tasarladı.

28 Ocak’tan itibaren, $ ASM Fan Tüze ™ sahipleri, Monaco’nun önümüzdeki sezon kısıtlı bir baskıya yeniden yayınlanacağı tarihi forma seçeneğinde eyaletlerine sahip olacaklar.

Kulübün istişarelerinden birkaçına katılma olasılığına ek olarak, oylama Monaco taraftarlarının VIP’nin ev oyunlarına kazanımı veya benzersiz “para alamaması” deneyimleri gibi mükemmel ödüller kazanmasını sağlayacak. Oyunlar ve sınavlar da kazananlar için sürprizler sağlayacaktır.

1 $ ASM Fan Token ™ tüm sezon bilet sahiplerine sunuldu
Monaco, her birine ilk $ ASM Fan Token ™ (değişmez) sunacağı için sezon bilet sahiplerinin sadakatini ödüllendirmek için.

Monaco, hayranlarına yeni ve ilgi çekici bir deneyim sunarken, dijital inovasyon ve yeni teknolojiler alanındaki konumunu yeniden teyit ediyor.

$ ASM nedir?
$ ASM, Monaco’nun tek resmi Fan Token ™ adıdır. Fan Token ™, asla sona ermeyen dijital bir mülktür, ayrıca ekibinize eşsiz kazanç elde etmenin yanı sıra, inanılmaz, daha önce hiç görülmemiş deneyimlere sahip olmanın yanı sıra, belirli resmi kulüp kararlarına oy verme hakkı sunar. .

Bu nedenle Monaco, Socios.com uygulamasını Fan Tokens ™ sahiplerinin, karar verme gücü sağlayarak kulüp tarafından yapılan belirli seçeneklere katılmaları için bir platform olarak kullanacaktır. Geçmişte, diğer kulüplerdeki Fan Tokens ™ sahipleri, bir forma tarzı veya takım otobüsünün giyinmiş yöntem, takım sloganı ve hatta başlangıç ​​xi gibi konularda oy kullanabildiler.

>>> $ ASM fan belirteçleri hakkında anlamanız gereken tek şey

Socios.com Hakkında

Pasif hayranları aktif hayranlara dönüştürmek Sport’un geleceği için gereklidir: Socios Vizyonu, dünyanın önde gelen spor organizasyonlarının fan Tokens ™ ve Socios.com’da işlemsel fan etkileşimi ile bunu başarması için kapsamlı bir ağ içindir. Fan Tokens ™, Chiliz Blockchain’de basılan tahsil edilebilir, dijital varlıklar ve Socios.com Fan Etkileşim Platformu, dünyanın en büyük spor özelliklerinin fan etkisinin yanı sıra fan ödülü ekosistemine girmesine izin verir.

2021’de Socios.com, ortaklarını gösteren 200 milyon dolarlık gelir elde etti ve dünya çapında spor endüstrisi için güçlü bir yeni gelir akışı üretti. Socios.com’un sürekli büyüyen kadrosu, Avrupa’dan gelen büyük futbol kulüpleri ve Latin Amerika, Premium Formula One ™ takımları, NBA, NFL, NHL ve MLS, önde gelen eSpor takımları ve önde gelen eSpor takımları da dahil olmak üzere 100’den fazla büyük spor organizasyonuna sahiptir. UFC®. Yüzlerce daha önde gelen spor ve eğlence mülkleri önümüzdeki yıllarda Socios.com platformuna katılacak.

Chiliz, Socios.com’un arkasındaki kripto tek boynuzlu at 200’den fazla çalışana sahip ve 2021’de Madrid, Londra, İstanbul’da yeni bölgesel merkezler açtı. 2022’de Kuzey Amerika’da yeni bir ofis açacak. Chiliz $ Chz – Socios.com’a güç veren dijital para birimi – dünyanın önde gelen kripto para birimi borsalarında listelenmiştir.null

Leave a Reply

Your email address will not be published.