Indiana Sports Corp, Pacers Sports & Entertainment ve Russ Potts Productions, Inc. Ball State’e karşı Illinois State’i ve ardından Davidson’a karşı Purdue.

Indy Classic, Indiana Sports Corp’un kar amacı gütmeyen görevi için yıllık bağış toplama görevi görecek. Indiana Sports Corp, her Aralık ayında bu etkinliğe ev sahipliği yapmak için Pacers Sports & Entertainment ve Russ Potts Productions, Inc. ile belirsiz bir anlaşmaya başladı.

İlgili Öyküler

West Coast Konferansı Erkek ve Kadın Basketbol Turnuvaları Las Vegas’ta Kalıyor

ABC 2023’te NCAA Kadın Basketbol Şampiyonası’nı yayınlayacak

NIT 2023’te Las Vegas’a taşınıyor, 2024’te Indianapolis

NCAA Bölüm I Kadın Basketbol Komitesi Site Değişikliği Yapıyor

Gonzaga, Michigan Eyaleti San Diego’daki USS Abraham Lincoln’un uçuş güvertesinde oynayacak

“Büyük zamanlı kolej basketbolu, Gainbridge Fieldhouse’da bir tatil geleneği haline geldi ve Indy Classic, hayranlara ülkenin en iyi basketbol arenasında bölgemizin en iyi basketbol yeteneklerinden bazılarına davranacak” dedi. Indiana Sports Corp ve Pacers Sports & Entertainment CEO’su.

Indy sınıfı, 2021’den beri Butler, Indiana, Notre Dame ve Purdue ile Notre Dame-Indiana ve Notre-Purdue veya Notre Dame-Purdie arasında değişen bir dizi dönen eşleşmede düzenlenen eski Crossroads Classic Weekend’in yerini alacak ve Butler-Indiana.

Indiana Sports Corp başkanı Ryan Vaughn, “Indiana Sports Corp, yıllık Indy Classic’te Pacers Sports & Entertainment ve Russ Potts Productions, Inc. ile ortak olmaktan heyecan duyuyor” dedi. “Açılış yılında iki Indiana merkezli programa ev sahipliği yapmayı dört gözle bekliyoruz ve ülkenin en çok basketbol devletinde oynama fırsatı hakkında ülke çapında üniversite programlarından olumlu geri bildirimler alıyoruz.”

Indianapolis, 25 Big Ten kadın basketbol turnuvası, 13 Big Ten erkek basketbol turnuvası, sekiz erkek son dört, üç kadın son dört ve çok sayıda bölgesel hafta sonu ve NCAA turnuvasının erken tur hafta sonu oyunlarına ev sahipliği yaptı. Bu tarih aynı zamanda 2021 NCAA Erkekler Basketbol Şampiyonası’nın tamamına ev sahipliği yapmayı da içeriyor.

“Russ Potts Productions, Inc., Russ Potts Productions, Inc. Başkanı, ülkemizin basketbol başkenti Indianapolis’e bir Marquee College basketbol çift başlığı getirmek için Pacers Sports & Entertainment ve Indiana Sports Corp ile ortaklık kurmayı dört gözle bekliyor” dedi. . “2022 Indy Classic, Circle City’de yıllarca ülkenin dört bir yanından en iyi takımları çekecek yeni bir geleneğin başlangıcı olacak.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.