Ödüllü Ironman Grubu, Muncie, Indiana’da ikinci bir 2021 yarışını ekleyecek ve tam mesafe Ironman Indiana triatlonunun çıkışını 2 Ekim’de sahnelendirecek. Etkinlik olacak. -Time Race, uzun süredir devam eden Ironman 70.3 Muncie ile birlikte düzenlendi.

Duyuru, 2021’de kuruluşun takviminde Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki 12 tam mesafeli Ironman triatlonunun tamamını takip ediyor.

Ironman Grubu Kuzey Amerika Operasyon Başkan Yardımcısı Keats McGonigal, “Bu topluluğa tam mesafeli bir Ironman triatlonu getirmekten çok mutluyuz” dedi. “Yaklaşık 40 yıldır Muncie’de yarışlara ev sahipliği yaptık ve Ironman Indiana’yı triatlon topluluğuna ve Ironman Triatlon serisine getirmekten heyecan duyuyoruz. Bu olayların yıllar boyunca inşa ettiği uzun süredir devam eden tarihle, sporcularımızın Amerikan Orta Batı’daki bu güzel ve zorlu parkurda 140,6 mil yarışmak için kendinden geçmiş olacağını biliyoruz. ”

Indiana Temsilciler Meclisi üyesi Sue Errington, “Muncie ve Delaware County’yi Ironman haritasına koymada küçük bir rol oynadığım için mutluyum” dedi. “Mevcut Ironman 70.3 yarışına tam mesafeli bir Ironman triatlonunun eklenmesi bizi elit ABD triatlon konumlarının en üst kademesine koyuyor. Bu yıl triatletlerimizi tezahürat etmeyi dört gözle bekliyorum. ”

İlk yarı mesafeli bir triatlon, Muncie Endurathon, 1980 yılında Muncie’de Ironman’ın bugün kullandığı aynı mekanda yapıldı. Etkinlik daha sonra Ironman 70.3 Muncie oldu.

Ironman Indiana, Prairie Creek Rezervuarı’nda 2.4 mil iki döngü yüzme ile başlayacak. 112 millik bisiklet kursu, trafiğe kapalı sokaklarla kırsal Delaware İlçesi’ne girecek. 26.2 mil koşu kursu, Prairie Creek Rezervuarı’nın güney tarafındaki tepelerden iki turdan oluşacak.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.