nasıl yanıtlanır ve rekabetteki hatalar

Bu haftanın Spor Psikolojisi Podcast’inde, Ruhsal Spor Uzmanı Game, Dr. Patrick Cohn, Doc’la oturumlardaki zihinsel oyun endişelerini yanıtlıyor.

Kötü bir performans gerçekten dünyanızı sallıyor mu, aynı zamanda güvenini kaybetme ve neler olup bittiğini sorguluyor musunuz?

Bugün Peaksports.com/sports-psychology-blog’daki blogumuzda endişe bırakan birinden endişe veriyorum.

İşte Rick’in söylediği şey:

“Biraz yardıma gerek duyuyorum… Tüm futbol işgalimin en kötü futbol maçlarından birine ve beni yavaşça yıkıyor. Bunu tam olarak nasıl aşacağımı ve adım atmayı anlamam gerekiyor. ”

Cohn: Rick, harika bir soru. Sporcuların kayıplara cevap vermeleri, kötü performanslara ideal bir şekilde yanıt vermeleri gerçekten çok önemlidir. Korunmasız güvene sahip çok sayıda sporcu, kötü bir performansdan sonra patlama eğiliminde olacaktır.

Cohn: Kötü performans nedir? Kendinize bu soruyu sorabilirsiniz… Yaygın olarak, gereksinimlerinizin altında veya beklentilerinizin altında yaptığınızda, çok fazla hata yaptığınızı hissettiğinizde veya yeterli puan kazanmadınız veya golfte bir sayıdan yüksek attınız yuvarlak.

Cohn: Yani, kötü performanslar geçicidir, başka bir deyişle, geçicidirler, soruya bandwagon’a girmedikçe ve becerilerinizi sorgulamaya başlarsanız, radikal olarak sık sık değişiklik yapmaya başlarsınız, ancak birçok kez çalışacaktır , işleri radikal bir şekilde değiştirmeye başladığınızda, yokuş aşağı gidersiniz.

Kötü performanslara tam olarak nasıl yanıt verileceğini keşfetmek için Dr. Cohn’un yeni podcast’ini dinleyin:

Zihinsel oyununuzu geliştirmek için ücretsiz bir spor psikolojisi raporu indirin!

Bire bir zihinsel oyun koçluğumuz hakkında çok daha fazla bilgi edinin.

Benlik saygınızı artırmanın yanı sıra profesyonel zihinsel oyun koçluğu ile odaklanın!

Yöntem sırasında en iyi performans sergiliyorsanız, kendinizi rekabette yetersiz performans gösterdiğinizi keşfedin, sizi geride tutan en olası suçlu zihinsel oyunundur. Aslında, birçok sporcu aynı sorunla mücadele ediyor….

Usta zihinsel oyun eğitmeni Dr. Patrick Cohn, kişisel koçlukla zihinsel oyun sorunlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Skype, telefon, faceTime veya Goto toplantısı aracılığıyla bizimle buluşun. Bugünün video teknolojisiyle, sporcularla ve dünyanın dört bir yanındaki antrenörlerle bağlantı kurabiliriz.

Zihinsel tokluk koçluğu, sizin gibi şiddetli sporcuların, potansiyelinize göre performans göstermesini engelleyen inançları ve tutumları keşfetmelerine yardımcı olur. Yüksekliğinizde çok daha sık yapmak için zihinsel oyun yöntemlerini keşfedeceksiniz, performans platolarının üstesinden gelmek ve tutarlılık eksikliğini de keşfedeceksiniz.

Bize 888-742-7225 numaralı telefondan ücretsiz arayın veya sunduğumuz farklı koçluk programları hakkında çok daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

Zihinsel koçluk kursiyerlerimiz ne diyor?
“VAY!!! Ne bir hafta geçirdim. Stilimin yayılmasını sağlayan bir güvenle yapabildim – arenaya çok daha fazla girerek “farlarda geyik” görünümünü veya hissi. Ben sahne alırken kendimi değerlendirmeyi bıraktım ve desenlerimden sonra çok fazla eğlence yaşadığımı hissettikten sonra gerçekten arenadan ayrıldım. Sana çok teşekkür et. ”
~ Julia Dreyer, Ulusal Şampiyon Binicilik

“Seansınızdan sonra Mason’un bir oyunu vardı. Şimdiye kadarki en iyi oyunu vardı! Kahkalandı, vurdu, hedef yok, ancak iki gol yardımcı oldu, ancak odaklanması çekim yapmanın yanı sıra gol atmamaya (nihayet), elleriyle iyi savundu – son olarak her şeyi bir araya getirdi. Zevk almak eğlenceliydi ve bu konuda gerçekten harika hissettiğini söyleyebileceğiniz gibi. ”
~ Kelly, lakros anne

“Peaksports.com web sitesi çok heyecan verici. Hepsini araştırdım ve bir soru olmadan, zihinsel eğitim siteniz en iyisidir! Sağladığınız büyük miktarda program, sporculara yardımcı olur ve antrenörler sporda daha yüksek mükemmellik seviyelerine ulaşır. ”
~ Doug Bolander, hokey koçu

“Michelle şimdiye kadar oynadığı en iyi futbol hafta sonu geçirdi. Onunla çalıştığınızdan beri bunu söylemiyorum (söz veriyorum!). Rahatladı, kendisiyle veya takım arkadaşlarıyla hayal kırıklığına uğramadı, asla ‘kapatıldığında’ ve gerçekten birkaç kez gülümsemedi. Birçok ebeveyn, sakinliğinde ve tutumunda bir fark gözlemledi. Bir üniversite eğitmeni dün gece hafta sonu boyunca oyun seviyesine ilgi duyan bir e -posta gönderdi. Her şey için bir kez daha teşekkürler… Michelle son derece harika bir konumda ideal! ”
~ Diana, Michelle’in Annesi

“Tüm yardımınız için teşekkürler Dr. Cohn. Avrupa turuna etkili bir şekilde kalifiye olduğumda tüm çalışmalarımızın son derece yararlı olduğundan emin olabilirsiniz. Avrupa Turu’na katılma hedefini gerçekleştirmeme yardımcı olduğunuz için size çok sevindim! Yine çok teşekkürler. ”
~ Alex Rocha, Avrupa Gezi Oyuncusu

Leave a Reply

Your email address will not be published.