Arsenal FC’nin son teknoloji ürünü Emirates Stadyumu, son iki yaz üzerinde büyük bir iyileşme geçirdi ve kapasite, kulüp düzeyinde ek bir oturma sırası sayesinde 60.600’e yükseldi.

780 ekstra koltuk 2018 ve 2019 yakın sezonunda inşa edildi ve proje bu yaz zamanında tamamlandı.

Her yıl 2010 göz önüne alındığında, kulüp GBP’nin 390 milyon £ stadyumunu yükseltme ve yenileme konusunda bir yatırım yaptı. Geçen yaz Dial Square, Premier League’in ilk açık alev pizza fırınından Fresh Rotisserie Chicken’dan pizzaya kadar her şeyi kullanarak yeni bir yemek deneyimi olarak tanıtıldı. Bu alan, açılış göz önüne alındığında yiyecek ve içecek kârının% 105 arttığını gördü.

Geçen yaz Arsenal, Premier League’in ilk açık alımlı pizza fırınından pizzaya kadar her şeyi kullanarak yeni bir yemek deneyimi olan Dial Square’i başlattı.

Bu yaz kulüp düzeyinde güncellenecek son iki alan tekrar zamanında tamamlandı; Highbury Restoran ve Şampiyonlar Bar. Her zaman olduğu gibi, kulübün derin ve zengin tarihini, Arsenal Stadyumu Avenell Yolu’ndaki eski evlerine başını sallayarak, kulübün derin ve zengin tarihini yansıtmak için alanların tasarımına çok fazla düşünülmüştü.

Arsenal FC ayrıca Emirates Stadyumu’nda yeni bir üye salonu olan Avenell Club’ı tanıttı. Özel Üyeler Kulübü, 14 yönetici kutusundan inşa edildi ve üyeleri için bir dizi özel kişiselleştirilmiş detayla iyi yemek ve ince şaraplardan zevk almak için tekme ama lüks bir ortam kullanıyor.

Genel giriş hayranları, hem Emirates Stadyumu içinde hem de kulübün yurtdışında ve uluslararası olarak ardından kulüp için çok önemlidir, bu nedenle kulüp mümkün olan en iyi maç günü deneyimine sahip olmalarına yardımcı olmak için çok çalışır. TV ekranları, büyük ekranları net bir şekilde görmeseler bile, tüm hayranların tekrarların tadını çıkarabilmelerini sağlamak için geçen yaz alt katının arkasına kuruldu. Maç öncesi yiyecek ve içecek promosyonları da destekçileri stadyuma teşvik etmek için yürütülür ve Arsenal, kullanılan yiyecek ve içeceği sürekli olarak gözden geçirir ve bu yaz Camden Town Bira Fabrikasını kulübün İngiltere ve İrlanda’daki resmi bira ortağı olarak karşılamaktan heyecan duymuştur.

Peki ne yapıldı?
Avenell kulübü

14 yönetici kutusu, bu yaz bir lüks salon alanına dönüştürüldü ve bu da üyeleri için evden bir ev olacak. Özel Üyeler Kulübü, sahanın panoramik manzarasına sahiptir ve ince şaraplar, şampanya ve alkolsüz içeceklerle birlikte yerel kaynaklı mevsimlik ürünleri sergiler.

Self servis buzdolapları ve kahve çubuğu, eyleme geçmek için stadyum kasesine çıkmadan önce üyelere gayri resmi ama dikkate değer bir eşleşme günü deneyimi sunar. 217 kapasiteli 700m2 uzay prosedürleri.

Avenell Kulübü: İnce Hikaye Anlatma Elemanları ile Premium Bir His, Başlamaya Bir Geri Sayım, Zeminlere doğru işaret ediyor ve başlangıç ​​yaklaşımları olarak tek tek aydınlatan bir LED ışık ekranı ile gösterilir.

Bazı tasarım detaylarına ilişkin bir fikir, açıklayıcı görüntüler bir referans noktası olarak dahil edilmiştir:

Stadyumda daha önce hiç yapılmamış olan Emirates Lounge’un tepesinde yeni bir yapısal asma tabanı inşa edildi. 50 ton yapısal çelik destek kirişleri ve 257 ayrı ayrı zemin kirişleri yeni asma katın bitmesine yardımcı olur, tüm bu çelik çalışmaları 1800 x 900 penceresinden geldi ve sadece sekiz gün içinde kuruldu.

Sahanın devamını hissetmek için yapılan Avenell Club, güzel yeşil verde mermerleri, yumuşak mumlu deriler ve Fransız tasarım ikilisi Ronan ve Erwan Bouroullec tarafından yaratılan kil tonlu rombini fayansları gibi topraklara sahiptir.

İnce hikaye anlatma unsurları ile birinci sınıf bir his, başlamaya geri sayım, banquett oturma alanlarının üzerindeki bir LED ışık ekranı ile gösterilir, ışıklar sahaya doğru işaret eder ve başlangıç ​​yaklaşımı olarak tek tek aydınlatır.

Fotoğraflar iç duvarları sıralar ve Arsenal Stadyumu’ndan ünlü görüntüleri kapsar.

Avenell Club’da birkaç kişiselleştirme unsuru vardır. 2500 x 700mm ölçen bir üye duvarı, 2019/20 sezonu için katılmak için tüm üyelerin adına sahipken, her üyenin pirinç odasında pirinçte oyulmuş adları ile kişiselleştirilmiş bir ceket kancası ve plakası vardır. Aşağıdaki resimler yalnızca illüstrasyon amaçlıdır.

Alçı preslenmiş merkez üssünden mermer kazınmış masalara, ısmarlama L.S. Lowery-esque Arsenal Resim, üyelerin her ziyaret ettiklerinde yeni bir şeyler keşfetmeleri için tüm öğeler oluşturulur.

Highbury restoranı

Arsenal’in Arsenal Stadyumu’ndaki orijinal Kuzey Londra evini kutlamak – Highbury olarak bilinen – Highbury Restaurant, bu yaz bir La Carte menüsünü kullanarak mevsimlik bir yemek alanından Burger, Burrito, Asya Füzyon ve Macaroni ile canlı ve gayri resmi bir sokak gıda pazarına yeniden geliştirildi. sunumda peynir.null

Leave a Reply

Your email address will not be published.