Idaho Steelheads ve Boise’deki Idaho Central Arena, 8 Ekim’de Idaho Central Arena’da Arizona Coyotes ve Vegas Golden Knights arasında bir NHL sezon öncesi oyunu yapacak.

Bu, Boise’de düzenlenen ikinci NHL sezon öncesi oyunu ve üçüncü NHL etkinliği olacak. Los Angeles Kralları ve San Jose Sharks, açılış çelik kafaları sezonundan önce 1997’de bir sergi maçı için tatmin oldu. Steelheads, 2018’de son gün içinde bir intrasquad scrimmage içeren Dallas Stars eğitim kampını düzenledi.

Daha fazla NHL kapsamı

Arizona, Arena Adı ile Onur Mullett Hanehalkı Belirleyin

Nashville 2023 NHL Ödülleri ve 2023 Taslak

Minnesota Vikingler farklı stadyum yolculuğu fırsatı üretiyor

Boise, Ekim ayında NHL sezon öncesi maçını düzenleyecek

NHL hayranlarının oyunlara gitmek için aşılanması gerekiyor mu?

Idaho Sports Properties başkanı Eric Trapp, “NHL hokeyi 25 yıl içinde ilk kez Treasure Valley’e geri getirebilmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Her yıl bunun üzerinde çalışıyoruz çünkü çelik kafaların başlangıcı, bu yüzden bu iki mükemmel NHL takımının Idaho Central Arena’yı ve Boise’i görmesinden çok fazla memnun olamazdık.”

Coyotes ve Altın Şövalyeler arasındaki tatmin edici, her takım için son sezon öncesi oyunu olacak. Steelheads, 2004-2005 sezonunda Coyotes ile kısa bir ECHL bağlantısı düzenledi; Şu anda Dallas Stars’ın bir üyesi.

Idaho Central Arena’nın oturma yeteneği hokey için 5.002’dir ve Steelheads’in evi olmuştur, çünkü 1997, konumun ilk açıldığı 1997.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.