, kapsamlı bir seçim sürecine uyan, banyo için stadyum – banyo ragbi, banyo ragbi vakfı ve arena 1865 – küresel olarak popüler firma atadı. Bath’ın kalbinde topluluk odaklı yeni bir stadyumun vizyonunu gerçekleştirmek için baş tasarımcı olarak Grimshaw; Lisanslı bir UNESCO Dünya Mirası Sitesi.

Stil kimlik bilgileri dünyanın dört bir yanındaki çok ödüllü firma Grimshaw, Bath Rugby’nin mevcut tesislerin yerini alacak, 18.000 hedef yeteneğine sahip olağanüstü yeni bir stadyum için planlar oluşturmak üzere atandı. Banyo Şehri. Grimshaw’ın bugünkü ve önceki deneyimleri, Wimbledon Master Planı gibi spor yerleri, 1 numaralı mahkeme, Curragh yarış pisti; Thermae Bath Health Spa gibi hassas miras yerlerindeki işlerin sevkiyatının yanı sıra, Bath Health Spa Üniversitesi için II.

Bath için stadyum kapsamlı bir tasarımcı seçim süreci üstlendi. Stil kimlik bilgileri ve stil süreci seçim için gereklidir, ancak bireylere, ekibe ve çalıştıkları yönteme eşit önem verilmiştir. Buna ek olarak, Bath için Tasarım Öncesi Dinleme Süreci Stadyumu’nun bir parçası olarak, bölgesel sakinler ve destekçiler de dahil olmak üzere paydaşlardan bir lider tasarımcı ve stil ekibini atama düşüncelerini listelemelerini istedi.

İş ekibi, en iyi isim tasarımcılarının uzun bir listesini değerlendirdi ve özellikle seçim sürecinin bir parçası olarak sekizle meşgul oldu. Kazanan tasarımcının önemli bir yüksek kalitesi, stil sürecinin bir parçası olarak tüm paydaşlarla birlikte çalışmanın yanı sıra dinleme yeteneğinin sunumuydu.

Bath stadyumu, 2018’de planlama onayı için son bir stil sunmak anlamına gelir.

Bugünkü duyuru hakkında yorum yapan Bath Rugby genel müdürü Tarquin McDonald şunları söyledi:

Bu iş, rugby’sini oynayan bir kulüple ilgili bir kulüple ilgilidir ve bir dünya mirası sitesi olan Bath’ın kalbinde – ve 150 yılı aşkın bir süredir bunu yapmıştır. Ancak, ‘banyo ragbi’ olmaya devam etmek ve bu farklı şehrin kalbinde kalmak istiyorsak, bir ragbi kulübünden çok daha fazlası olmalıyız. ‘Bath için Stadyum’ Bath Rugby için yeni bir ev sağlamakla ilgilidir, ancak bu işin bunun ötesine geçmesi kaldırılır. Rugby, banyo merkezinde nehir kenarındaki rejenerasyon için bir katalizör ve rugby destekçileri olsun ya da olmasın herkes için bir gelenek üreten önemli topluluk faydalarının düzenlenmesi ile ilgilidir.

Güçlü bir tasarımcı seçim sürecini üstlenerek aylar geçirdik ve Wenow’un rugby’yi görmek için dikkat çekici bir yer ve şehrin tacında bir mücevher haline gelecek gerçekten olağanüstü bir varış noktası için en iyi takıma sahip olduğuna inandık. Şimdi stil sürecini hızlandıracağız ve hepimiz banyo için fantastik bir gelenek üretmek için birlikte çalışıyoruz, çünkü bölgesel sakinler ve destekçilerimiz de dahil olmak üzere şehirdeki paydaşlarla danışmaya devam edeceğiz.

Grimshaw’ın ortağı Kirsten Lees ekledi:

Bu son derece prestijli ve ilginç projeyi sağlamak için Bath için Stadyum ile çalışmaya son derece fazla bakıyoruz. Sitenin hassas ve karmaşık yeri, projenin istekli hedeflerini sağlamak için satın alma işleminde son derece özel ve farklı bir stil tepkisi gerektirir. Plan, nehir kenarındaki rejenerasyon da dahil olmak üzere şehre daha büyük faydalar sağlayacak ve aynı zamanda banyo ragbi için olağanüstü yeni bir ev, yerinin sembolü, mahallesi ve UNESCO Dünya Mirası sunmak için satın alma alanıyla geliştirilmiş bir bağlantı sağlayacaktır. Banyo Şehri.

Bath City, UNESCO Dünya Mirası Sitesi olarak kabul ediliyor

Stil estetiği ve stadyum deneyimi genel stil çözümü için gerekli olacaktır. Sitedeki alanın akıllıca kullanımı, iç mekan ve operasyonel alanların ve stadyumun peyzaj ortamının da başarılı bir tasarımın gerekli unsurları olacaktır. Grimshaw bu nedenle, bu farklı proje hakkında daha fazla stil bilgi sunmak için alt yükleniciler olarak iki daha fazla uygulama olan Kay Elliott ve Gross Max olarak atandı.

Kay Elliott, İç Mimarın yanı sıra hedef olarak atandı ve ayrıca iç görünümü geliştirmek ve yeni stadyumun hissi geliştirmek için kapsayıcı bir yükümlülüğe sahip olacak. İç alanlar arasında misafirperverlik, oyuncu alanları, çubuklar ve tuvaletler, konferans ve ziyafet gibi eşleşmeyen kullanım kullanımları bulunmaktadır.

Gross Max, nehir kenarında ve kamu alanına liderlik etmek için atandı ve banyo şehrine uygun bir ortak olan ortaklara sağlandıklarını garanti etmek için.

W’yi ziyaret edinDaha fazla bilgi için ww.stadiumforbath.com.

#Sportsvenuebusiness – sizi bilerek!

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.