yöneticileri ve Houston Bölgesel Organizasyon Komitesi tarafından Houston Belediye Başkanı Sylvester Turner ve dört bölgesel okuldan baş erkek basketbol koçları ile birlikte erkekler son dört logosu ortaya çıktı. 31 Mart – 3 Nisan 2023 tarihleri ​​arasında NRG Stadyumu’nda düzenlenen 2023 Erkekler Final Four logosu için logo.

Şehir, daha önce 1971, 2011’de ulusal şampiyonları taçlandıran dördüncü kez düzenliyor ve 2016’da Kris Jenkins’in Villanova’ya Kuzey Carolina unvanını sağlamak için Buzzer’da 3 işaretçiye çarptığı 2016’da çok fazla. O yıl iki seans son dört katılım, erkeklerin Final Four tarihine en yüksek ikinci katılım olan 149.845’tir.

HLOC Başkanı Holly Kesterson, “Bu logonun açıklanması bizim için gerçekten özel bir şeyi işaret ediyor” dedi. “2023’te rekabete yol açan 16 aylık keyif almaya bir ipucu. Oradaki yol, öğrenci-sporcunun ruhunu ve Final Four’u temsil eden mahalle etkisi işlerini içeriyor; Okuryazarlığı teşvik eden okuma yarışması gibi güçlü eğitim çabaları Final Four’a baktı; Finansman Birliği tarafından sağlanan Final Four Fan Fest gibi her yaş için interaktif kutlama etkinlikleri; AT&T, Coca-Cola tarafından sağlanan March Madness Müzik Kutlaması ve Reese’in Final Four Cuma günü de finansman; Ayrıca Houstonyalıların olağanüstü gönüllü ekibimizin bir parçası olduğu kadar gösterge yapma şansı. ”

Logo, Teksas bayrağından etkilenen mavi, kırmızı ve beyaz renk kombinasyonuna sahiptir, NASA objektif yamalarına benzer bir dış şekli, yörüngede halkalar ve dördüncü kez Houston’ı temsil eden dört yıldız, Final Four’u ve dördünü tutacak Yarışan takımlar. Houston Baptist Üniversitesi, Rice Üniversitesi, Texas Southern Üniversitesi ve Houston Üniversitesi, Final Four’u düzenleyen ilk kurumların dörtlüsü olacak.

NCAA Erkek Basketbol Kıdemli Başkan Yardımcısı Dan Gavitt, “Final Four’u etkinliği tutma konusunda zengin bir geçmişe sahip olan Houston şehrine geri getirmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “UCLA’nın üst üste beşinci ulusal unvanını kazandığı 50 yıl önceydi. On yıl önce, UConn, beş yıl sonra geleneksel Villanova-North Carolina unvan oyunu tarafından spor tarihinde bir şampiyonluk oyununun fantastik sonuçlarından biri olarak düşecek olan NRG Stadyumu’ndaki ağları kesiyordu. Şimdi, sadece 16 ay içinde Houston yine kolej basketbol dünyasının merkezi olacak. Bölgede onlarca sayısız insan için birçok anı üretecek bir dünya standartlarında bir etkinlik daha düzenleyecek olan şehir ve kurumların dörtlüsü için de heyecanlıyız. ”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.