Legends’in satın alınmasını duyurdu, küresel veri ve analitik, yenilik ve dijital medya ajansı olan 4Front’un satın alındığını duyurdu. 4Front, şirket adını koruyacak ve Legends’in veri danışmanlığı ve dijital aktivasyon alanındaki uzmanlığı üzerine inşa eden Legends Global Technology Solutions bölümünün bir parçası olarak faaliyet gösterecektir.

Kurucu Ortaklar Josh Kritzler ve Dan Migala şimdi Legends Global Technology Solutions’ı denetleyecek ve Kritzler’in ortak başkan ve baş işletme görevlisi ve Migala yeni bölümün ortak başkan ve baş gelir sorumlusu olacak.

Efsaneler CEO’su Shervin Mirhashemi şunları söyledi:

Legends, veri ve analitik ile güçlendirilmiş müşteriler için bütünsel bir çözüm sunar. 4Front, veri odaklı çözümlerde lider olarak güçlü bir pozisyon geliştirdi ve artan gelirleri ve gelişmiş deneyimleri artıran eyleme geçirilebilir içgörülerin sunulması. Global Technology Solutions portföyümüze 4Front’a katılırken, efsanelerin entegre 360 ​​derecelik hizmet çözüm platformundaki tüm müşterilerimiz için zaten sağlam teknoloji, analitik ve dijital hizmet tekliflerimizi daha da artırıyoruz.

4Front 2007 yılında kuruldu ve son 15 yılda dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlar, mülkler, takımlar ve liglerle çalışan bir inovasyonla yakalanan spor ve eğlence pazarlama şirketi haline geldi. Şirket, Chelsea FC, Chicago Bears, Kriket Avustralya, Colorado Rapids, Evil Geniuses, Minnesota Wild, NCAA, New York Mets’i içeren küresel bir müşteri kadrosu için gelir artırmak için eyleme geçirilebilir içgörü ve veri odaklı çözümlerini kullanmaya odaklanmıştır. , Oklahoma City Thunder, Uzay Merkezi Houston ve UFC.

Eş Başkan ve COO, Mike Tomon, efsaneler şunları söyledi:

Yıllar boyunca birkaç müşteri üzerinde 4Front’ta ekiple işbirliği yaptık ve yenilikçi, veri odaklı yaklaşımlarından her zaman etkilendik. Josh ve Dan, sadece dünyanın dört bir yanındaki mülkler için sonuç vermekle kalmayıp aynı zamanda yaptıklarını seven yaratıcı, ileri görüşlü insanlarla dolu bir şirket kurdular. Josh ve Dan’ın liderliği ile, müşterilere sunduğumuz hizmetleri ve deneyimi daha da zenginleştirmek için Legends Global Technology çözümlerine yatırım yapmaya ve genişletmeye devam edeceğiz.

Yeni Bolum
Kritzler ekledi:

4Front’un büyümesi, kültürümüzü körükleyen inanılmaz tutkulu insanlardan oluşan birinci sınıf bir takımdan doğar ve bu ortaklığın kökeninin ekibimizin ve efsaneler ekibinin kimyası olması uygundur. Bu yeni bölüme başlarken, bu bağlantı, Legends’ın 360 derecelik platformunu ateşlediğimiz için şirketimizin büyümesi ve ekibimiz için kişisel gelişim fırsatları olacak.

Migala şunları söyledi:

4Front, birinci sınıf organizasyonların analitik, dijital ve teknoloji çözümleri paketimiz aracılığıyla yenilikçi bir zihniyet kucaklamasına yardımcı olmanın cephesinde yer alıyor. Efsanelerle bu yeni ortaklık, endüstriye eyleme geçirilebilir içgörülerden sonuçları artırmak için benzeri görülmemiş bir çözüm sunmamızı sağlayacaktır.

Legends Global Technology Solutions, spor ve eğlence dünyasındaki en büyük, en karmaşık projelerden bazılarında en derin deneyime sahip bir endüstride lider spor ve eğlence dijital, teknoloji ve deneyimsel danışmanlıktır. Bölüm, teknolojinin, analiz ve veri hizmetlerinin dijital alanına ve dünyanın en son yeniliklerini küratörlüğüne odaklanmıştır. Veri ve analiz, içgörü, yenilik ve dijital çözümlerden yararlanarak teknoloji aracılığıyla müşteriler için değer ve gelir sağlamak için çalışırlar.

Tüm Legends’ın 360 derecelik hizmet platformu ve müşterileri arasında entegre olan Legends Global Technology Solutions, herhangi bir sorunun çözülmesine yardımcı olmak için teknoloji ileri çözümler ve eyleme geçirilebilir bilgiler sunar.

Migala, kariyeri boyunca neredeyse her spor franchise için çalıştı veya tavsiyede bulundu. Buna, MLB, NHL, NFL, NBA, NCAA, MLS, LPGA, Kriket Avustralya, Yeni Zelanda ragbi ve daha fazlasını pazarlama, geleneksel olmayan gelir üretimi, sponsorluk, teknoloji, bilet satışları ve kullanma analitikleri ile ilgili kuruluşları gelir. büyüme.

Kritzler’in bir girişimci ve sponsorluk yöneticisi olarak iş arayışları onu Yeşil Canavar, Melbourne kriket sahasına ve Las Vegas Motor Speedway’in çukurlarına götürdü. 4Front’u piyasaya sürmeden önce, Chicago merkezli bir alternatif spor medya şirketi olan Instadium’un kurucusuydu. Milli sponsorluk yöneticileri takımına liderlik eden Kritzler, medya haklarını 25 MLB ve NFL stadyumlarına güvence altına aldı; Fenway Park, Yankee Stadyumu ve Dodger Stadyumu dahil.

Spor Mekanı Business, Lüks Süit Direktörleri Derneği (ALSD) adına yeni yapılar, yenileme ve hizmet genişletmeleri yoluyla geliri artırmaya odaklanan Premium Seat & Hospitality sektörü için önde gelen etkinlik ve 365 topluluğu olan ALSD International’ı organize ediyor ve sunuyor.

2021 Hibrid Edition, Liverpool Futbol Kulübü tarafından düzenlendi ve endüstri lideri ürünler ve Servic’i sergileyen bir sergi olan üst düzey bir konferansa sahipti.null

Leave a Reply

Your email address will not be published.