Alicia Quinn Pazarlama ve Stratejik İttifaklar Başkan Yardımcısı ve Satış Başkan Yardımcısı olarak işe alınan Bree Nidds

Alicia Quinn

Pennsylvania’nın Lehigh ve Northampton ilçelerinde turizmi teşvik etmeye adanmış hedef pazarlama kuruluşu Lehigh Valley®’i keşfederek, Alicia Quinn’in pazarlama ve stratejik ittifaklar başkan yardımcısına tanıtıldığını duyurdu ve Bree Nidds’i satış başkan yardımcısı olarak karşıladı. Birlikte, grubun tanıtım programlarını yükseltmek, ortak ilişkilerini güçlendirmek ve satışları artırmaktan, Lehigh Vadisi’ne daha fazla ziyaretçi sürme hedefi ile artırmaktan sorumlu olacaklar.

Quinn, 2016 yılında Stratejik Marka Yöneticisi olarak Discover Lehigh Vadisi’ne katıldı ve kuruluşun yeniden markalama çabalarını başarıyla yönetti. Analitik verilerin bir karışımını kullanan, yaratıcı, stratejik planlama ve halkla ilişkiler taktikleri olan Quinn, yeni pazarlama kampanyaları geliştirmede Lehigh Vadisi’ni keşfetti. Bu çalışma, yeni bir web sitesinin lansmanında ve New York, Washington, D.C. ve Philadelphia gibi bölgesel pazarlarda etkili bir şekilde farkındalık ve promosyon çabalarını sağlayan ALLEPSITS Dijital ve Medya Kampanyaları’nın lansmanında ortaya çıktı.

Discover Lehigh Valley ile yaptığı çalışmalardan önce Quinn, Visit Philadelphia’da Proje Direktörü, Kalahari Resorts ve Sözleşmeleri Pazarlama Direktörü ve Pocono Mountains Ziyaretçi Bürosu Halkla İlişkiler ve İletişim Direktörü olarak görev yaptı.

“Alicia’nın turizm endüstrisi deneyimi ile birleştiğinde stratejik pazarlama iletişimi yoluyla bölgemizin zengin hikayelerini anlatma tutkusu etkileyici. Aslında, turizmi bölgemize yönlendirmeye yönelik liderliği ve bağlılığı, bu önemli, genişletilmiş role tanıtımında çok önemli bir faktördü ”dedi. “Alicia’nın Lehigh Valley markası hakkında daha fazla farkındalık yaratma ve bölgeyi mutlaka görülmesi gereken bir yer olarak tanıtmak için ortaklarımızla birlikte çalışma yeteneğine büyük bir güvenim var.”

Bree Nidds

Nidds, Spor Geliştirme Direktörü olduğu Virginia’nın Blue Ridge’den Discover Lehigh Vadisi’ne katıldı ve bölgeye daha fazla spor güdümlü turizm yakalamak için 2018’de VBR Sports’u başlatmaya yardımcı oldu. Bundan önce Wilmington’da satış müdürü ve Kuzey Carolina’daki Beaches Kongre ve Ziyaretçi Bürosu olarak görev yaptı.

Michaels, “Satış başkan yardımcısı olarak, Bree’nin kongre satış ve spor pazarlaması coşkusu ve bilgisi bölgemiz için paha biçilmez bir varlık olacak” dedi. “Bree, Lehigh Valley’i en iyi toplantılar ve etkinlikler hedefi olarak pazarlarken yetenekli satış ekibimize lider ve akıl hocası olarak hizmet verecek.”

Nidds, Mangoa’daki Hawaii Üniversitesi mezunudur ve burada iletişim çalışmalarında bir derece kazanmıştır. Kuzey Carolina Eyalet Üniversitesi’nden park, rekreasyon, turizm ve spor yönetimi ustası peşinde.

1984 yılında kurulan Discover Lehigh Valley hakkında, Lehigh Valley®, Lehigh ve Northampton İlçelerini, ziyaretçi sayısını, kaldıkları gece sayısını ve bölgede yaptıkları şeylerin sayısını artıran pazarlama ve görüntü oluşturma yoluyla önde gelen bir hedef haline getiriyor.

Lehigh Valley’in resmi ziyaretçi web sitesini ve blogunu keşfedin, DiscoverleHighvalley.com ve Lehighvalleyinsite.com, yerlileri ve ziyaretçileri bölgede olan her şeyi takip ediyor. Ziyaretçiler yapılacak şeyleri, yaklaşan etkinlikleri, temalı güzergahları ve otel paketlerini keşfedebilir. Zorlayıcı fotoğrafçılık ve videolar, broşürler ve ayrıntılı ziyaretçi bilgileri siteleri etkili gezi planlama araçları haline getirir. Discover Lehigh Valley’in sosyal medya kanallarının yanı sıra, çevrimiçi platformlar doğrudan tüketicilerle iletişim kuruyor. Facebook, Instagram ve Twitter’da @LehighValLeypa’yı takip edin. Gezginler ayrıca ek bilgi için birçok ziyaretçi merkezinden birini arayabilir ve durabilir.

Lehigh Valley, Pa hakkında nazik tepeler ve büyüleyici ülke tarafları arasında yer alan Lehigh Valley, Pa.

Bölge sömürge öncesi, erken Amerikan ve endüstriyel tarihe batmıştır. Lehigh Valley, Musikfest, şarap imalathaneleri ve bira fabrikaları, Lehigh Valley Hayvanat Bahçesi, Açık Hava Etkinlikleri, Dünya Sınıfı Spor Etkinlikleri, 10 Kolej ve Üniversite gibi ulusal olarak tanınan etkinlikler de dahil olmak üzere etkileyici bir dizi turistik yer yelpazesine sahiptir ve Crayola gibi Amerika’nın favori markalarına ev sahipliği yapmaktadır. ®, Peeps®, Mike & Ike®, Martin Gitarlar ve Mack Trucks. Bölge, her bütçeye ve tada uyacak çok çeşitli unutulmaz şeyler ve bol miktarda yemek seçeneği sunar.

Ve etrafa ulaşmak kolaydır. Lehigh Vadisi, Philadelphia’nın yaklaşık 60 dakika kuzeyinde ve New York’un 90 dakika batısında araba ile yer almaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.