LA Stadyumu ve Hollywood Park’taki (LADE) eğlence bölgesi olarak adlandırıldı. American Airlines, Lased, Los Angeles Chargers ve Los Angeles Rams’ın kurucu ortağı olacak.

Anlaşmanın bir parçası olarak havayolu, stadyuma ve performans mekanı olarak birincil giriş olarak hizmet veren 2.5 dönümlük, iki seviyeli, açık hava alanı olan American Airlines Plaza’nın özel adlandırma hakları ortağı olacak. American Airlines Plaza da aynı şekilde, stadyumun içinde üç seviyeli bir lobiye açılan bitişik bir VIP girişine birincil giriş noktası olacak.

Lased, 298 dönümlük birinci sınıf bir spor ve Los Angeles Rams sahibi/başkanı E. Stanley Kroenke tarafından geliştirilen eğlence hedefidir. Eşsiz etkinlik mekanları, ofis, perakende ve konut alanlarının yanı sıra 20 dönümden fazla park alanını, Los Angeles Chargers’ın yeni evi ve Los Angeles Rams ile birlikte, 20 dönümden fazla park alanını işleyecek. gelişme.

American Airlines Plaza: Stadyuma birincil giriş ve performans mekanı olarak hizmet verecek 2.5 dönümlük, iki seviyeli bir açık hava alanı

Yalnızca 2018’de Los Angeles’a 50 milyondan fazla ziyaretçi olan Lased, sadece hayranları eğlendirmek için tasarlandı, aynı zamanda Angelenos ve La metropol bölgesine gezginler için bir mahalle toplantı alanı olarak hizmet etmek için de tasarlandı.

LA Stadyumu ve Eğlence Bölgesi Genel Müdürü Jason Gannon şunları söyledi:

Bay Kroenke’nin Hollywood Park’taki spor ve eğlence için önde gelen hedefi geliştirme vizyonuna devam ederken, American Airlines gibi sektör lideri bir işle ortak olmaktan gurur duyuyoruz. İkimiz de Los Angeles’a ve müşterilere seyahat ederken, yaşadıkları, çalıştıklarında ve oyun oynadıklarında yüksek bir deneyim sağlayacak yatırım yapıyoruz.

American Airlines Başkanı Robert Isom, şunları söyledi:

On yıllardır, Los Angeles, Amerikan’ın en önemli pazarlarından biri olmuştur ve Güney Kaliforniya’yı dünyanın geri kalanına bağlamada önemli bir işlev görmüştür. Müşterilerimize hak ettikleri birinci sınıf deneyimi sunmanın yanı sıra hem uçuş terminalinde hem de topluluk içinde yapmaya adadık. Melekler Şehri ve American Airlines için ilginç bir zaman.

American Airlines Plaza, 10 kat uzunluğunda ve yaklaşık 15.000 konuk yeteneğine sahiptir. Event olmayan günlere ek olarak her iki etkinlik gününde de yıl boyunca halka açık olacak.

Seviye 2 orta saha oturma kasesi

Plaza, stadyum ve performans mekanı arasında yer alıyor. Her üç mekan da, hafif ve şeffaf bir plastik olan etilen tetrafloroetilenden (ETFE) yapılan aynı çatının altında sonbahar. American Airlines Plaza, Los Angeles topluluğunun kültürel coşkusuyla bağlantı kuracak kendi ısmarlama programlamasına uyacak.

American, Los Angeles Worldwide Uçuş Terminali’nde (LAX) en büyük sağlayıcıdır ve 70 destinasyona 200’den fazla uçuşun yanı sıra beş kıtaya kesintisiz hizmeti olan LAX’te tek havayoludur. Sağlayıcı büyümeye devam ediyor ve 70’den fazla yıllık varlığını, Lax Terminals 4’ü ve 5-Amerikan’ın en büyüğünü tamamen yeniden tasarlamak için 1.6 milyar dolarlık modernizasyon işi de dahil olmak üzere, bölgedeki önemli doğrudan ve dolaylı yatırımlarla artırmaya devam ediyor. 93 yıllık tarihinde bir uçuş terminaline özel yatırım.

Kulüp görüntüsü

American Airlines, Kıdemli Başkan Yardımcısı Los Angeles Kıdemli Başkan Yardımcısı Suzanne Boda şunları söyledi.

Lased ile güçlü ortaklıklar olan Chargers ve Rams, Amerikan’ın işimize ve Los Angeles topluluğuna yatırım yapma taahhüdünü gösteriyor. Bu stadyum ve burada yapılacak olaylar, bölgedeki insanları ve dünyanın dört bir yanından insanları bir araya getirecek. İnsanları birbirine bağlamak bizim işimizdir ve bu şehrin parlak geleceği, havayolumuz ve Los Angeles’ı arayan 7.300 ekip üyesi için daha fazla heyecanlanamadık.

Los Angeles Chargers, İşletme Operasyonları Başkanı A.G. Spanos, şunları söyledi:

Dünyanın en iyi stadyumunu inşa etmek, beraberinde dünyanın en iyi işiyle ortaklık yapma şansı getiriyor. Hem Chargers hem de Amerikan Havayolları, yaptığımız işte sınıfının en iyisi olmaya çalışırken, bu ortaklığı gerçekten mükemmel kılan şey, kuruluşlarımızın topluma olan bağlılığıdır. Bu yeni ortaklığın temeli olarak bu paylaşılan değerlerle, hem 2020’de hem de önümüzdeki yıllar boyunca büyük şeylere bakıyoruz.

Kevin Demoff, COO, Los Angeles Rams, şunları söyledi:

American Airlines ile ortaklığımıza devam etmek ve onlarla H’ye seyahat etmekten heyecan duyuyoruz.null

Leave a Reply

Your email address will not be published.