için stadyum tarzı fikir oluşturmada destekliyor Burohappold, MEIS tasarımcılarını Everton Futbol Kulübü’nin yeni evi için bir stil fikri oluşturmada destekliyor.

Burohappold’un entegre ekibi, Halkın Projesi olarak anlaşılan dönüştürücü bir mahalle çabasının temel taşı olacak olan bu dönüm noktası sahil stadyumunun inşası için 17 disiplin üzerinde Meis tasarımcılarının yanı sıra Everton FC ile de danışıyor.

Tamamen mevcut konum, hepsi sahanın kesintisiz manzarasına sahip 52.000 koltuk özelliğine sahip olacak; “Futbol ilk” tarzı tekniği, ev avantajını en üst düzeye çıkarmak için çevreyi yoğunlaştırarak hayran deneyimini geliştirecektir.

Bu ilerleme, 60 hektarlık Docklands bölgesini yeniden oluşturmanın yanı sıra başarılı bir karma kullanım çeyreği ürettiği düşünülen Liverpool Waters için daha geniş bir ana planın bir parçasıdır.

Burohappold iş direktörü Steve Macey, yorum yaptı:

Bu, Everton için gerçekten özel bir şey geliştirmek için inanılmaz bir şans. Stadyumu futboldan zevk almak için olağanüstü bir yer haline getirmeye yardımcı olmanın yanı sıra, aynı şekilde çevredeki bölgeyi canlandırmada rol oynayacağız.

Bramley-Moore Dock, büyük ölçekli bir rejenerasyon projesinin yeridir. Resim: Lloyd Baker / Burohappold

26 Temmuz ve 25 Ağustos tarihleri ​​arasında bir konsültasyon, bu son teknoloji futbol zemini için mevcut stil fikirleri hakkında kamuoyu bakış açısına tuval edecektir.

Bramley-Moore rıhtımında yer alan stadyum, Liverpool Denizcilik Ticari Şehir Dünya Mirası alanının bir kısmını yazacak. Bu konsültasyon, kulübün sitenin tarihsel bağlamını ve Everton’un 1892’yi göz önünde bulundurarak oynadığı Goodison Park’ın geleceği için anahat planlarının tam olarak nasıl olduğunu gösterecektir.

Aynı şekilde ulaşım, erişilebilirlik ve çevresel sürdürülebilirlik üzerine görüşler aranacaktır. Bu, yorumları her iki site için planlama uygulamalarına dahil edilecek resmi bir sürecin ikinci aşamasıdır.

Everton FC’nin genel müdürü Profesör Denise Barrett-Baxendale şunları söyledi:

Bu, Everton Futbol Kulübü için yeni bir evden çok daha fazlasını sağlayacak bir finansman işi. Şehir bölgemizde 15.000’den fazla insanın yanı sıra görevler üretecek önemli bir sivil yenilenme işidir.

Ana resim (üst), nezaket: Everton FC / Meis Architects

Sports Location Business’ın, aşağıdaki resme tıklayarak Dan Meis ile yakın zamanda video röportajı yaptığını kontrol edin…

ALSD Worldwide – Avrupa’nın yanı sıra sadece Premium/VIP/Kulüp Koltuğu ve Ağırlama Pazarı’na ayrılan bir etkinlik – bu Ekim ayında Croke Park Stadyumu ile ilgilidir, burada Avrupa genelinde ve Kuzey Amerika’dan yaklaşık 50’den fazla konuşmacı, Mevcut F & B ve yenilik teklifleri aracılığıyla yeni yapılar, restorasyonlar ve hizmet genişletmeleri ile karları tam olarak nasıl artıracağı.

#AlsDinternational – Avrupa’nın Premium/VIP Koltuk ve Ağırlama Sektörüne ayrılmış önde gelen etkinliği

#sportsvenuebiz

#sportsvenuebusiness – Market Haber Görünümleri ve Gelişmeleri için Dünyanın Lider Platformu

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.