Orlando’daki eski bir YMCA Su Merkezi yenilenmiştir ve mekanı canlı tutmaya yardımcı olan otel sahibinin onuruna Rosen Aquatic & Fitness Merkezi olarak yeniden adlandırılmıştır. Orlando’da sekiz otel sahibi olan Harris Rosen, eski Rosen YMCA Su Merkezi’ne Central Florida’nın YMCA’sından hediye edildi ve mekanın kapanmasını durdurdu.

35 yaşındaki mekan Ekim ayında Rosen’e transfer edildi, ancak son restorasyonlar tamamlandı ve mekan şimdi halka açık. Mekanda, hidrolik olarak geri çekilebilir bir çatıya sahip 50 metrelik bir havuz, 25 yarda öğretim havuzu, 10 metre dalış tahtası ve 25 yarda dalış havuzu bulunurken, ülkedeki sadece yedi kapalı performans dalış odasından birine sahiptir. Su yarışmalarına ev sahipliği yapmanın yanı sıra, mekan yakındaki otel konuklarına veya halka iki saatlik bir geçiş için 5 $, bir günlük geçiş için 10 $ veya bir haftalık geçiş için 30 $ karşılığında olacak.

Rosen, merkezle uzun bir geçmişe sahiptir ve ilk olarak 1992’de mekanın geleceği için o zamanki-özel merkezin bir ipotek sahibi tarafından kapatıldığı zaman aktif hale gelir. Rosen, “Bir gün merkeze gelip bazı özel Olympian’ları bulduğumu hatırlıyorum” dedi. “Gençlerden biri beni orada yüzücü olarak tanıdı. Bana yanlış bir şey yapıp yapmadıklarını sordular. Kalbimi kırdı. Bir şey yapmam gerektiğini biliyordum. ”

Bölgedeki yerel ünlüleri ve organizasyonları aradıktan sonra, mekan sonunda Florida Central YMCA’ya hediye edildi. Rosen ayrıca, mekan 2018’deki onuruna seçilmeden önceki yıllar boyunca YMCA’ya milyonlarca bağış yaptı. Geçen yıl mekanın sahipliğini aldıktan sonra Rosen, derin bir temizlik ve çoklu yenileme içeren son gelişmelere öncülük etti. Mekan, Rosen Hotels and Resorts’ta kabul edilen benzer güvenlik ve sağlıklı yaşam protokollerine girecek.

Özel Olimpiyatlar ABD Oyunları Mekanı

2022’de, Rosen Aquatic and Fitness Center, etkinlik sırasında yarışmalara ev sahipliği yapacak birkaç mekandan biri olan 2022 Special Olympics USA oyunları için yüzme mekanı olarak hizmet verecek. Mart ayında, mekan yaşlılar ve yaş grupları için Ulusal Kulüp Yüzme Derneği Ulusal Şampiyonalarına ev sahipliği yaptı.

“Bay. Rosen ve Rosen Su Merkezi, yıllar boyunca özel Olimpiyat sporcularının bu kadar kararlı destekçileri oldular ”diyor 2022 Özel Olimpiyatları ABD Oyunları başkanı ve CEO’su Joe Dzaluk. “2022 ABD Oyunları yüzme yarışmalarına böyle prestijli bir tesiste ev sahipliği yapmak bir onur. Aruba, Jamaika ve Bahamalar olmak üzere 48 ABD devlet programından 300’den fazla yüzücüyü memnuniyetle karşılayacağız. Böyle özel bir mekanda yarışacakları için çok heyecanlıyız. ”

Daha önce mekanda Aquatics, etkinlikler, programlar ve operasyonlar direktörü olarak görev yapan Mike Miller rolde geri dönecek. Miller daha önce Cenevre, Ohio’daki Spire’da Su ve Operasyon Direktörü olarak görev yaptı.

“Nihayetinde amacımız, toplumu ve ziyaretçileri sağlıklı yaşam hedefleriyle desteklemek için ilham verici bir fitness merkezi olmak, dünyanın dört bir yanından gelen her yaştan ve seviyeden sporcuların su yeteneklerini geliştirmeye devam ettiği birinci sınıf bir tesis olmaya devam ediyor, Rosen dedi.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.