ASM’nin dünya çapında yönettiği, Almanya’daki Arena Oberhausen’in bayrağı uçurduktan sonra yeniden adlandırılacağı ortaya çıktı. Koenig Bira Fabrikası için. 1 Ocak 2022’den itibaren, arena, Oberhausen merkezli mekanın 25 yıllık tarihindeki en büyük adlandırma hakları teklifinde Rudolf Weber-Arena olarak anlaşılacak.

Essen, Almanya’daki merkezi ile Rudolf Weber Gebäudereinigung und Gebäudedienste GmbH & Co. KG, her yıl 73.000 hektarlık temizleyerek bina hizmetlerinin önde gelen hizmet sağlayıcılarından biridir.

Alanında bir Trailblazer olarak 85 yıllık etkileyici bir geçmişe sahip bir aile işletmesi, şimdi Weber ailesinin üçüncü nesli Andreas Weber tarafından ele alınıyor. İşletme kısa bir süre önce ASM Global’ın Oberhausen Arena’sında temizlik hizmetleri sunma sözleşmesini kazandı ve Hamburg’daki ve Almanya’daki Berlin’deki diğer AMAS olmayan mekanlara ek olarak.

Andreas Weber, Rudolf Weber’in yönetici ortağı şunları söyledi:

Arena Oberhausen’in ismimizi 2022’den itibaren alacağı için çok mutluyuz. Ülke çapında faaliyet gösteren bir işletme olarak, Ruhr bölgesinde sıkı bir şekilde kök salmıştır, hem onur hem de bölgenin sınırlarının çok ötesinde, bir adlandırma olarak anlaşılan arena Oberhausen’i destekleyebilmemizin bir sorumluluğudur. gelecekte ortak.

Rudolf Weber ve ASM Global, önde gelen yer yönetimi ve dünyadaki hizmetler işleri arasındaki bu ortaklık, tesis yönetiminde iki uzmanı bir araya getiriyor.

ASM Worldwide genel müdürü Mirko Markfort şunları söyledi:

Geleceğe doğru ilerleyeceğimiz daha güçlü bir ortak keşfetmekten ve Rudolf Weber Gebäudereinigung’a sıcak bir karşılama yapmak istediğimiz için gurur duyuyoruz. Sürdürülebilirlik, güvenlik ve dezenfekte etme de dahil olmak üzere, değerleri ASM Global’da bizimkiyle çok dikkatli bir şekilde sıralanan bir işletme ile ortak olmak ilginçtir. Dahası, Rudolf Weber’in işçilerinin birçoğu, mekanı çevreleyen alanlarda bulunan Ruhr bölgesindeki ekonomik iklimi desteklemek için güçlerini birleştirmekten mutluluk duyuyoruz.

İki örgüt arasındaki ortaklık, hijyen ve düzenliliğin ön planda olduğu çağdaş dünyada özellikle hayati önem taşıyor. ASM Global’in Venueshield programı, mekanda konuşlandırılan endüstri lideri çevre hijyen protokolü, en büyük düzeyde düzenlilik ve güvenlik sağlar. Rudolf Weber, operasyona onlarca yıllık deneyim ve anlayış uygulayacak. Ortaklık birlikte çabaları ve AMS Global’in Venueshield ile halihazırda bulunduğu önlemleri destekleyecek ve deneyimi artıracak ve herkesin konuma güvenle dönmesini sağlayacak.

Tom Lynch, Grup Endüstriyel Direktörü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı, ASM Global, Everton, Co’dan ajanların yanı sıra “Premium Oturma’nın Geleceği” üzerine odaklanan bir panel oturumuna katıldı. -Op Online ve Liverpool FC tarafından düzenlenen 2021 baskısında RLWC2021 Hospitality.

Kuzey Ren-Westphalia’daki on iki Rudolf Weber yerleri, Schleswig-Holstein, Aşağı Saksonya, Hesse ve Rhineland-Palatination ve işletme adının supra-bölge tanınması, yeni Rudolf Arena’nın tanıtımını çevreleyen zevkle Bölgedeki tesisin ayarını daha da güçlendirin.

Markfort devam etti:

Zaten bir şey vaat edebilirim. Konuklarımız için yeni ‘Rudolf Weber-Arena’ adı altında unutulmaz deneyimler üretmeye devam edeceğiz-‘Deneyimi hayal edin!’

Artık adlandırma hakları ortağı, Bitburger Bira Fabrikası grubunun bir markası olan König Pilsener, Arena Oberhausen’in ortağı olarak kalacak ve tüm konuklara çeşitli içecekleri sağlamaya devam edecek.

König-Brauerei genel müdürü Lisa Schwampe şunları söyledi:

Ruhr bölgesi ve arena oberhausen kalplerimize son derece yakın kalıyor. Bu yüzden Arena ile işbirliğimizi stratejik olarak yeniden düzenledik ve bira için haklara hizmet etme sözleşmemizi ve özel pazarlama haklarını geleceğe etkili bir şekilde uzattık. König-Pilsener-Arena’daki tüm ekibe 20 yıllık başarılı, her zaman kooperatif ve yapıcı ortaklık için bugüne kadar şimdiye kadar söylemek istiyoruz ve arenanın ortağı olmaya devam etmekten gurur duyuyoruz.

Güvenilir işbirliği, adlandırma haklarını devraldığımızda ve şimdi yeni bir odak noktası oluşturabildiğimizde belirlediğimiz hedeflere ulaşmamızın önemli bir nedenidir. Ziyaretçilerin Arena’da König Pilsener’ın tadını çıkarmaya devam etmesinden çok memnunuz. Aynı zamanda, Rudolf Weber Gebäudedienste’yi her başarıya da istiyoruz.

Avrupa büyümesinin devam etmesi
Dünyanın önde gelen eğlence üreticilerinden biri için diğer ilginç haberlerdeDeneyimler, Konum Yönetimi ve Etkinlik Stratejisi, ASM Worldwide, ASM’nin Avrupa işinin tüm unsurlarının yükümlülüğüyle Chris Bray Avrupa Operasyonları Başkan Yardımcısı olarak adlandırdı.

İngiltere’nin Manchester kentinde yer alacak Bray, son altı yıldır CEO olarak son altı yıldır yüksek cadde perakende, eğlence ve misafirperverlik pazarlarında ticari, operasyonlar, eğlence ve stratejik ilerlemede 30 yıllık bir profesyoneldir. Spor ve Leisure, İngiltere ve I için, Sodexo’da olağanüstü deneyimler sunan dünya çapında sözleşme ve 80 ülkede 420.000 kişiyi istihdam eden tesis yönetimi işletmesi.

Bray’in randevusunu duyururken ASM Worldwide Başkanı ve CEO Ron Bension şunları söyledi:

Chris, Ascot Hippours, Chelsea Flower Show, Brighton ve Hove Albion FC, Newcastle United FC gibi İngiltere genelinde en prestijli sporlardan bazılarında olağanüstü deneyimler sunmakla görevli bir iş portföyünden sorumludur. Ulusal galeri ve ülke çapında diğer ikonik günlük ziyaretçi deneyimlerine ek olarak. Muazzam değer yaratma, organik büyüme ve yeni iş girişimleri gerçekleştireceğinden eminiz.

Pandeminin yüksekliği sırasında sağlam büyümesini sürdüren iki yaşındaki ASM Global, Avrupa’da büyümenin devam etmesini planlıyor.

Bray dedi ki:

Dünyadaki büyüme hırslarını hızlandırdığı için ASM dünya çapında katılmak için ilginç bir zaman. Newcastle Gateshead Quays, Derby Arena, Cantu Arena ve Södra Teatern dahil olmak üzere Avrupa’da yapılan son kazançlar, Avrupa ekiplerimizin olağanüstü yeteneklerinin yanı sıra, müşterilerimizin ustaca hizmetler ve çevrimiçi çevrimiçi çevrimiçi olarak sahip oldukları güveninin kanıtıdır. misafirleri için deneyimler. Yaptıkları mükemmel işler üzerinde gelişmek için ekiplerle çalışmaya gerçekten devam ediyorum.

Avrupa’da ASM Worldwide, İngiltere’de, İsveç’te ve Almanya’da önde gelen varlığı olan sekiz ülkeyi kapsayan bir portföyü olan bölgenin seçim çerçevesi mülklerinin çoğunu işletmektedir. Amiral gemisi mekanları arasında Manchester’da AO Arena, Avicii Arena, Tele2 Arena ve İsveç’teki Good Friends Arena ve Almanya’daki Koenig Pilsner Arena yer alıyor ve bu da Ocak 2022’de Rudolf Weber Arena olacak.

ALSD Worldwide, 365 topluluğa ek olarak, yeni yapılar, yenileme ve hizmet genişletmeleri ile geliri artırmaya odaklanan yıllık bir seminer ve sergi sunar. Teknoloji.

2021 Hibrid Edition, Liverpool Futbol Kulübü tarafından düzenlendi ve Everton’un Goodison Park’taki ağ etkinliklerinin yanı sıra M&S Bank Arena’nın yanı sıra endüstri lideri ürün ve hizmetleri sergileyen bir sergi olan üst düzey bir konferans yaptı. 2022 etkinliği önümüzdeki haftalarda açıklanacak!

#AlsDinternational – Avrupa’nın Premium Koltuk ve Spor Ağırlama Sektörü için Lider Etkinliği
#AlsD – Son 30 yıldır premium koltuk sektörüne liderlik etmek
#sportsvenuebusiness – Sektör Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler için Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.