New York City Maratonu’nun uzun süredir direktörü ve yarış yönetiminde trend belirleyici Allan Steinfeld 24 Ocak 70 yaşında öldü.

New York Road Runners ile otuz yılı aşkın bir sürede Steinfeld, koşu etkinliklerinde devrim yarattı ve New York City Maratonunu dünyanın en büyük yarışlarından birine dönüştürmeye yardım etti. Steinfeld, diğer alanların yanı sıra zamanlama, puanlama, program ölçümü, bitiş hattı sistemleri ve radyo iletişiminde önemli ilerlemeler kaydediliyor.

NYRR Etkinlikleri Başkanı Peter Ciaccia, “New York Road Runners’da hepimiz önümüzde gelenlerin omuzlarında duruyoruz ve Allan bu listenin başında” dedi. TCS New York Maratonu. “Teknolojik bir yenilikçi olarak, yol koşu tarihinin en önemli figürlerinden biri olarak ve New York City Maratonunu dünyanın en büyük ve küresel çeşitli maratonuna inşa etmede bir lider olarak akılda tutulacak. . O harika bir akıl hocası ve çok sayıda ve harika bir insan sağlayan bir insandı. Onu her zaman aklınızda tutmanın yanı sıra onu çok özleyeceğiz. ”

NYRR CEO’su Michael Capiraso, “Allan, etkinlik inovasyonunda ve spor analitiğinde geçirdiği zamanın önünde bir adamdı, tüm bir endüstrinin yöntemini kaldırdı” dedi. “Geleneği sonsuza kadar çevrimiçi olacak.”

Steinfeld, 1978’de NYRR’ye katıldı ve 1993’te grubun başkanı olarak görev aldı. 1994 yılında New York Maratonu Yarış Direktörüne ek olarak CEO unvanını ekledi ve bu pozisyonları 2005 yılına kadar tuttu.

Steinfeld, ABD Team USA Team ve ABD Minnesota gibi eğitim grupları oluşturan ABD Team USA DISTRE Running için 20.000 $ tohum parası (2000 New York Şehri Maratonu’na ABD girişi başına 1 $) tahsis etmekten sorumlu oldu. Çünkü 2010, Running USA, Steinfeld için bir Eğitim Gelişimi Ödülü’nü seçti. 25.000 $ ‘lık ödül, eğitmeye yardımcı olan ve seçkin çalışan sporcular kurmaya yardımcı olan programlara verilmiştir.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.