Gençlik spor programları için federal destek arama hareketi, telefon görüşmesini acil durum finansmanında en az 8 milyar dolarlık ön mektuplar imzalayan en az dört iki taraflı Kongre üyesinin desteğine sahiptir.

Gençlik Sporları Kongre Kafesi’nin iki partili eş başkanları-Rep. Ron Kind (D-Wisconsin), Temsilci Rodney Davis (R-Illinois), Temsilci Marc Veasey (D-Texas) ve Temsilci Kelly Armstrong (R-North Dakota)-işarete ilk katılan -Oyun Spor Koalisyonu tarafından hazırlanan mektupta. Nisan ayında, koalisyon, gençlik sporları sağlayıcıları için ekonomik bir istikrar fonunun geliştirilmesi ile 8,5 milyar dolar aradığını açıkladı.

“Özellikle şimdi, fiziksel aktivite ve aktif kalmak çocuklar ve gençler için çok önemlidir” dedi. “Covid-19 pandemi sırasında birçok organize gençlik sporu beklemede olsa da, gençlik sporları organizasyonlarının organize sporlara tekrar devam etmek için risksiz olana kadar bunu yapabildiklerini garanti etmeliyiz. Bu zorlu dönemde gençlik spor organizasyonlarına destek sunmak için iki partili olarak çalışmaktan mutluluk duyuyorum. ”

Davis, “İkiz erkeklerin gençlik futbol takımına yıllarca koçluk yaptım ve oyuncuların, ebeveynlerin yanı sıra toplulukların bu ligleri başarılı kılmak için gerektirdiği özveri ve fedakarlığı ilk elden gördüm” dedi. “Bu pandemi, tüm gençlik sporlarını kapattı ve ülkemizdeki genç sporcular için belirsizliği tetikledi. Gençlik Sporları Caucus’un eş başkanı olarak, çocuklarımıza çok fazla değer sunan bu liglere risksiz olduğunda devam edebileceklerine yardımcı olmak için çalışıyoruz. ”

Çabayı duyurduğundan bu yana, Play Sports Koalisyonu, milyonlarca genç sporcuyu, aileyi, antrenörleri ve gönüllüleri temsil eden 1000’den fazla mahalle liderinden destek aldı. Grup, spor tabanlı gençlik ilerleme organizasyonlarını, interskolastik spor programlarını ve gençlik spor sağlayıcılarını kapsayacak şekilde Cares Act Yardım Programının büyümesini istiyor.

Koalisyon, Jon Butler (Pop Warner), Jeremy Goldberg (Leagueapps), Keri King (Triple Crown Sports), Benita Fitzgerald Mosley (Olimpiyat Altın Madalyası ve Laureus Sport for Great Foundation ABD’nin CEO’su Wayne B. (Ulusal Gençlik Sporları Konseyi) ve Luke Zaientz (hüküm süren şampiyonlar).

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.