Nakit Olmayan Deneyim getiriyor Birmingham City Futbol Kulübü, Blues Fastpay’i tanıtmak için Tappit ile ortaklık kurdu.

Blues Fastpay, savunuculara St. Andrew’un Trilyon Trophy Stadyumu’ndaki kiosklar ne olursa olsun nakitsiz bir geri ödeme sistemi sağlar. Nakitsiz deneyim uzmanı Tappit tarafından oluşturulan ustaca sistem, hizmet süresini azaltmayı ve hayranlar için genel eşleşme günü deneyimini geliştirmeyi amaçlıyor.

Blues Fastpay, 2018/19 sezonunun başında tanıtılacak. Avukatlar, yemek için para ödemek için sezonluk biletlerine para toplayabilecek, aynı zamanda blues mağazasında ürün satın almak için kiosklarda, fan çubuklarında içecekler.

Avukat geri bildirimlerini takiben, kulüp, yiyecek ve içecekler için azalan eşleşme günü kuyruklarına öncelik verdi ve hizmet hızını artırdı.

Birmingham City Futbol Kulübü Ticari Başkanı Ian Dutton şunları söyledi:

Blues FastPay, St. Andrew’un Trilyon Kupa Stadyumu’ndaki Birmingham City savunucuları için mümkün olan en iyi deneyimi getirdiğimiz yöntemlerden biridir.

Yavaş kuyruk süreleri, futbol kulüplerinin çoğunun, özellikle yarı zamanlı acele sırasında karşılaştığı bir sorundur. Blues Fastpay, personelin parayla başa çıkması gereksinimi olmadan, sadık bir hızlı ödeme hattı sunarak bunu ele almaya çalışıyor. Bizim anlayışımız, kuyruk sürelerini%15’e kadar azaltabileceğini göstermektedir.

İnovasyon da kulübün imtiyaz ve perakende alımlarını gerçek zamanlı olarak izlemesini sağlayacaktır. Bu içgörü, avukat katılımını geliştirmek için hedeflenen teşvikler ve yarışmalar sunmamızı sağlayacağı için kritiktir.

Blues aynı şekilde St. Andrew’un Trilyon Kupa Stadyumu’ndaki sezon dışı bilet savunucuları için kağıtsız biletler sunacak. Maç geçişleri, ilk kez bilet satın alan her türlü Blues hayranlarına verilecektir. Farklı maç geçişleri daha sonra gelecekteki tüm ev bilet alımları için yeniden kullanılacak.

Jason Thomas, CEO, Tappit, ekledi:

Fan deneyimini geliştirme arayışında Birmingham City’nin tamamen arkasındayız ve Blues Fastpay ile St. Andrew’un Trilyon Kupa Stadyumunu geliştirme yolculuklarının bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sadık spor hayranları olarak, bir kuyrukta sıkışıp kalırken eylemi kaçırmanın tahrişini anlıyoruz. Hayran deneyimini geliştirmek, Blues hayranları için bunu yapmaktan heyecan duyduğumuzun yanı sıra neden var.

Blues FastPay, banka tarafından verilen temassız kartlardan bile daha hızlıdır ve yönetimi basittir, bu nedenle savunucular, gereksiz zaman kuyruğu maliyeti olmadan sahadaki eylemden memnun olabilirler.

Aziz Andrew’un Trilyon Trophy Stadyumu’ndaki evlerin içinde 93 kioskun yanı sıra ayrı tills ve kuyruk noktaları üretilecek.

Sadece karta paketlenmiş para harcanabilir. Blues hayranları nakitsiz kartlarını çeşitli şekillerde doldurabilecekler; Çevrimiçi, St. Andrew’un Trilyon Kupası’nda, araba toprağında ve Blues uygulamasında.

Blues Fastpay’in diğer ayrıntıları Temmuz ayında sunulacak.

#Sportsvenuebusiness – sizi bilerek!

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.